Informacija pasibaigus 2020 „4 sezonai“  MAMŲ MUGEI

Dėkojame partneriams už mugėje „Keturi sezonai“ sėkmingą bendradarbiavimą bei prisitaikymą prie naujovių ir pokyčių, kurie buvo susiję su pandemija ir jos keliamais sveikatos saugumo iššūkiais. 

LABAI SVARBU: Primename, kad būtinai pasitikrintumėte, ar paskyroje visi Jūsų duomenys teisingi. 

Jei matote, kad duomenys paskyroje su klaida, skubiai iki birželio 17 d. prašome užpildyti  anketą čia->

ŽINGSNIAI PO MUGĖS:

Atsiimantiems prekes reikia: Viską pardavus/

Neparduotus paaukojus labdarai reikia:

Rezervuoti atsiėmimo laiką. 

Prekių atsiėmimui reikia užsiregistruoti pasirenkant sistemoje esantį patogų ir nerezervuotą siūlomą laiką. 

Registruotis  REIKIA tik tiems partneriams, kurie atsiima DAUGIAU nei 20 vnt. daiktų.

 
Atvykti registruotu laiku Užpildyti atsiliepimų ANKETĄ
Būtinai žinoti einamosios mugės prekių atsiėmimoID (su raide), ID yra matomas paskyroje  apačioje po V.pavardė arba etikėtėje, tai raidė ir skaičiai, pvz. ID A1239
Turėti asmens dokumentą.

Turėti tarą, lagaminą

Norint ieškoti pasimetusio daikto reikia turėti ir Prekių pristatymo aktą  
Eiti į savo eilę pagal ID RAIDĘ  
Eilės administratoriui pasakyti savo ID numerį esantį šalia raidės  
Administratorius išduos grąžinimo aktą ir daiktus. Nepamirškite pasiimti didelių daiktų.  
Atsiėmus daiktus juos sutikrinti tam skirtoje vietoje, kreiptis į Pakabų skyrių, dėl kietųjų žymeklių nuėmimo.  
Trūkstamo daikto ieškoti Infocentre (būtinas Prekių pristatymo aktas)  
Po šios mugės pakabų negrąžiname. Tai susiję su darbuotojų ir labdaros gavėjų sveikatos saugumo užtikrinimu. Labdarai aukojame kartu su pakabomis.
DINGUSIŲ DAIKTŲ anketą užpildyti nedelsiant, iki Birželio 18  d. 8:00 val. (vėliau užpildytų anketų nebepriimsime)

ANKETĄ 

Grįžus namuose užpildyti atsiliepimų ANKETĄ  
Prekių atsiėmimo metu , eilės administratorių maloniai prašome netrukdyti pašaliniais klausimais. Infocentre teikiama informacija tik dėl pamestų daiktų. Esant skubiam ir svarbiam reikalui rašykite info@mamumuge.lt. Arba Facebook Mamų mugės paskyroje. Jūsų pastabų ir patarimų laukiame atsiliepimų anketoje.  

Daiktų atsiėmimas vyksta tik vieną dieną, Birželio  17 d. nuo 12 iki 19h., www.mamumuge.lt DATOS IR EIGA

Atvykę atsiimti neparduotų daiktų lipkite laiptais žemyn prie G2 įėjimo. Įėjimas į Mamų mugės salę atsiėmimo metu yra IŠ LAUKO. (Veikia lauko liftas, esantis prie G1).

Atvykę į salę, pasirinkite eilę pagal savo RAIDĘ, kurią matote ant savo etiketės, kaip savo prekių atsiėmimo numerį (pvz.A00001). Eilės administratoriui pasakykite savo ID nr. 

Eilės A,B,C,D,E, F, G salės dešinėje, o H, J,K,L  salės kairėje.  

Eilės administratorius išduos prekes kartu su prekių grąžinimo aktu ir informuos apie didelių gabaritų daiktus. . Patiems eiti į išdavimo eiles griežtai draudžiama. Neparduotas prekes gali atsiimti mugės partneris su savo asmens dokumentu. Partnerio neparduotas prekes gali atsiimti ir kitas mugės partneris su daiktų savininko dokumento kopija. Daiktus perskaičiuokite tam skirtoje vietoje. Nepamirškite atsiimti stambių daiktų. Jei tarp savo daiktų radote ne savo prekę, prašome atnešti ją į Infocentrą. 

PASIMETUSIŲ PREKIŲ ATSIĖMIMO TVARKA

Siekiame, kad pasimetę daiktai grįžtų tik pas tikruosius šeimininkus. Todėl atsiėmimo tvarka sugriežtinta. Tik įsitikinus, jog tikrai dingo daiktas, ir pažymėjus jį Grąžinimo ir Prekių pristatymo aktuose – eikite į Infocentrą. Jei Jūsų daiktas atsirado, atsiėmimo faktas bus fiksuojamas ir fotografuojamas. Esant kitų dalyvių pretenzijoms į tą daiktą ginčas bus sprendžiamas viešai atskira tvarka.

Jei prekė neatsirado, grįžus į namuos nedelsiant užpildykite pamestų daiktų anketą.

Anketas galima pildyti tik iki Birželio  18 d. 8 val. ryto. Vėliau užpildytų anketų nepriimsime. Galbūt Jūsų prekė įsimaišė eilėse, tarp kitų partnerių daiktų? Jei prekė bus atrasta, susisieksime su Jumis  nedelsiant , arba per 2 darbo dienas po atsiėmimo. Jei nesulaukėte skambučio, apgailestaujame, bet surasti daikto nepavyko.

Atkreipiame dėmesį, kad išrūšiavimo mokestis šiai „4 sezonai „  Mamų Mugei NETAIKOMAS

Nepamirškite išsiimti kietųjų žymeklių. Apsaugos lipdukų nuimti nereikia, juos panaudosite kitoje mugėje.

ATSIPRAŠOME, BET IR ŠIOJE MUGĖJE NEPRIIMSIME TIESIOGINĖS LABDAROS. T.Y. PRAŠOME NENEŠTI RŪBŲ IR DAIKTŲ, KURIUOS SKIRIATE LABDARAI. 

Jei atsiimsite daug daiktų arba didelius daiktus – pasinaudokite liftu esančiu lauke – jis yra šalia įėjimo G1. Liftas veikia tik pakilimui aukštyn.

Dėkojame, kad dalyvavote Mamų mugėje! Tikimės, jog Jūsų dalyvavimas pelningas!

Kviečiame pasirinkti norimą procentą nuo savo pelno ir pasidalinti su pirmuoju Lietuvoje jau veikiančiu hospisu vaikams. Tai padaryti labai paprasta prisijungus prie partnerio paskyros MANO PASKYROJE pasirenkant „Mano aukojimo suma“.  

Informuojame, kad lėšos už parduotas prekes per 15 (penkiolika) darbo dienų, skaičiuojant nuo paskutinės renginio dienos, bus pervestos į Jūsų banko sąskaitą nurodytą partnerio paskyroje. Jei sąskaitos numeris nebus laiku nurodytas, lėšos bus pervestos į Paysera sąskaitą.

Neatsiimtos prekės perduodamos labdaros organizacijai ir bus skirtos sunkiau gyvenantiems žmonėms.

Atsiėmus prekes prašome užpildyti atsiliepimų ANKETĄ. Jei daiktų atsiimti neatvyksite, anketą pildykite dabar. Jūsų nuomonė ir pasiūlymai svarbūs renginio tobulinimui!

Iki pasimatymo sekančioje Mamų mugėje.

2020 rudens  Mamų mugė planuojama 2020 m. spalio mėn.