APIE PREKIŲ PRISTATYMĄ

Daiktus pristatantiems važiuoti į požeminę rampą, esančią prie G1 įėjimo.
Mugės metu ir atsiimant daiktus įėjimas – eskalatoriumi žemyn, įėjus per G3 įėjimą.

Prašome visus daiktus kabinti ir dėti į jiems skirtas vietas. Prekes rūšiuokite pagal lytį, dydį, paskirtį. Jei nežinote, kur dėti tam tikrus daiktus, prašome išnagrinėti salės planą arba kreiptis pagalbos į mugės darbuotojus. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad ne vietoje palikti daiktai bus pašalinti iš prekybos salės ir nepateks į prekybą.

Prieš pradėdami išnešioti savo prekes, asmeninius daiktus ir nepriimtas prekes prašome palikti saugykloje prie lifto. Išdėliojus prekes ir išeinant iš mugės, galime prašyti parodyti savo lagaminus, krepšius. Bet kokius daiktus, panašius į mugės prekes, išsinešti bus draudžiama. Po patikrinimo galėsite pasiimti daiktus iš saugyklos.

Ypatingai norime atkreipti visų dalyvių dėmesį į pakabų kabinimo ant kabyklų būdą: pakabos kabinamos kabliuku į kairę pusę iš jūsų žiūrėjimo pozicijos. Jei nesate tikras, ar teisingai supratote, pasitikslinkite su mugės darbuotojais.

Mugėje yra viena diena, kai galima apsipirkti su 20 procentų pigiau ir net dvi dienos, skirtos apsipirkti su 50 procentų nuolaida. Visas prekes su specialiu ženklu etiketėje “Penktadienį – 20 procentų“ ir  “Šeštadienį, sekmadienį – 50 procentų“ galėsite nusipirkti su pažymėtomis nuolaidomis.