LOGO-35-Barbora-3

Seniai svajojau išvalyti vaikų spintas bei atlaisvinti žaislų dėžes ir visada ieškojau būdų kaip ekonomiškiau juos vėl aprengti ir apdovanoti naujomis, amžių atitinkančiomis žaidimo ar sporto priemonėmis. Paviešėjusi svetur, pamačiau puikią idėją, kaip mamos gali per kelias dienas, pačios neprekiaudamos, parduoti didžiąją dalį nebereikalingų vaikiškų daiktų ir per vieną savaitgalį vienoje vietoje surasti beveik visko, ko reikia naujam sezonui, taip sutaupydamos ir laiko, ir pinigų.

Taip gimė „Mamų mugės“ idėja Lietuvoje. Neabejoju, kad ji buvo reikalinga, nes mugė prigijo iškart, o Lietuvos šeimų palaikymas ir tarpusavio supratimas džiugina ir maloniai stebina. Antrą kartą organizuotoje mugėje, netikėtai išaugusioje net penkis kartus, būta visko: lūžo kabyklos, lentynose netilpo šeimų daiktai, o salėje – pirkėjai, neprisimename, kaip mugė prasidėjo ir kaip baigėsi.

Dabar aukojam visą savo laiką „Mamų mugės“ tobulinimui, nuolat ieškom vis erdvesnių patalpų, laukiame bendraminčių savo komandoje ir dalyvių bei pirkėjų su gera nuotaika ir naujomis perspektyvomis.

Tiems, kas apie „Mamų mugę“ dar nėra girdėję, primenu, kad tai komiso ir labdaros mugė, organizuojama dukart metuose: rudens-žiemos ir pavasario-vasaros sezonams. Šiame komise mamos pačios neprekiauja, tik nustačiusios kainą ir prisegusios etiketes, pristato nebereikalingus vaikų ir būsimųjų mamų daiktus. „Mamų mugę“ per keturias dienas aplanko dešimtys tūkstančių pirkėjų! Mes parduodame, o jūs atgaunate net 70 proc. nuo parduotų prekių sumos. Jūsų laikas tebus skirtas vaikams ir vyrui, o gal planuotam apsipirkimui pačioje mugėje, nes tikimės sulaukti apie 150 tūkst. daiktų!

Tad kviečiame sutaupyti laiko ir pinigų kartu su „Mamų muge“! Neparduotus daiktus jūs galite paaukoti labdarai ir taip padėti Lietuvoje skurstančioms šeimoms, našlaičiams, pabėgėlių stovyklai Ukrainoje.

Norėčiau atkreipti dėmesį, kad “Mamų mugė” – tai, pirmiausia, atsakingo vartojimo ir pagalbos šeima-šeimai projektas. Net dalyvaudami, kai jūsų daiktas įvertintas simboline kaina, pirmiausia, padedate dešimtims tūkstančių šeimų, kurios neina ir neprašo labdaros, tačiau sunkiai išgyvena iš minimalios algos.

Mamų mugė tapo Mamų Unijos partnere ir skatina dalyves iš gautų pajamų aukoti Labdaros ir paramos fondui Mamų Unija, kuris rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, palaikantiems šią idėją, bendraminčiams, savanoriams ir nepavargstantiems pagalbininkams!