draugai

MiniBoss vaikų verslumo mokykla ugdo būsimus ateities lyderius nuo 6 iki 14 metų!  MiniBoss – tai 21-ojo amžiaus tarptautinis mokymo tinklas, kuriame naudojamas efektyvaus verslo modelis, nauji edukaciniai metodai, prekių ženklai, autorinės teisės bei vaikams ir paaugliams skirta verslo teorija ir praktika.

Sužinokite daugiau:
facebook.com/miniboss.vilnius/

KD-LOGO

“Kūdikio dienoraštis” – nemokamas leidinys, auginantiems kūdikį ♡ Raida. Priežiūra. Lavinimas. Tinkamas užrašams ir skaitiniams visa kūdikystės laikotarpį. Mes už artimą ryšį su vaiku!

GOLD FM – ŽINANTIEMS VERTĘ

Tai pirmasis radijas Lietuvoje, grojantis TIK originalius 70-ųjų, 80-ųjų populiariosios muzikos hitus. Be auksinių hitų įvairovės, eteryje ypatingą vietą užima ŽINIOS bei teminiai pranešimai. Mūsų šiuolaikinis, skubantis ir brandus klausytojas čia ras rūpestingai atrinktą, patraukliai pateiktą vertingos informacijos gausą

NK-LOGO

„Nėštumo kalendorius“ – nemokamas leidinys besilaukiančiai šeimai ♡ Atmintinės. Užrašai. Kraitelis. Teiraukitės pas savo gydytoją ginekologą arba užsisakykite trumpąja žinute į namus.

tavo-vaikas

Portalas mylintiems tėvams
 

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje, siūlanti daugiau nei 200 įvairiausių veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC – įkvepia augti!

AKVILĖ – UŽ ŠEIMAS! Natūralus mineralinis vanduo Akvilė dalyvauja Mamų mugėje, atgaivindamas mugės komandą ir savanorius švariausiu vandeniu šeimai.

Didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje, galintis pasiūlyti daugiau nei 1200 sėdmaišių variacijų, jų rasite kiekvienam šeimos nariui: ir vaikams, ir suaugusiems, ir net gyvūnams.