IŠPARDAVIMAS

 Nuo rugsėjo 29 d. Mamų mugėje pradedamas IŠPARDAVIMAS

RUGSĖJO 29-30 dienomis  pažymėtoms prekėms yra taikoma -20% nuolaida (pažymėta -20% nuolaida galioja  viso išpardavimo metu)

SPALIO 2-4 dienomis   pažymėtoms prekėms yra taikoma -50% nuolaida 

Paskutines mugės dienas SPALIO 6-10 dienomis pažymėtas prekes galima įsigyti net su 70 % nuolaida!!!

Nuolaidos nesumuojamos. Galite pasirinkti, kurioms jūsų prekėms bus pritaikyta nuolaida, koks nuolaidos dydis ir šią informaciją nurodyti etiketėje.

LABDARA

Mieli „Mamų mugės“ dalyviai,

Prašome atkreipti dėmesį, kad suvedant Prekes į sistemą, priskyrimas  labdarai  yra pažymėtas iš karto. Jei nenorite prekės palikti labdarai, turite nuimti varnelę prie žodžio “Labdara”. Visos paaukotos prekės bus atiduotos socialiai remtiniems vaikams, sunkiai gyvenančioms šeimoms. Jei daiktą nusprendėte parduoti mugėje, ypač už simbolinę kainą (2 eurai ir mažiau), o mugėje jo nenupirko net su 20,  50 ar 70 proc. nuolaidomis – apgalvokite, ar tikrai norėsite tokį daiktą vėl vežtis namo ir pasidėti į spintą? Suteikite savo daiktams laisvę, pažymėkite juos ženkleliu “Labdara” – Mamų mugė padės nepopuliariam tarp pirkėjų daiktui pasiekti šeimas, kuriose jis iš tikrųjų reikalingas.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, aukojantiems neparduotus drabužėlius, avalynę ir kitus daiktus „Mamų mugės“ labdarai, ir tiems, kurie padeda ją dalinti.

Labdarą organizuojame norėdami paremti daugiavaikes šeimas, vienišus tėvelius ir mamas, auginančius vaikus, jaunas šeimas ar sunkiau besiverčiančias ir įvairių negandų užkluptas šeimas.

Po kiekvienos mugės labdarai paaukojama apie 30 tūkstančių daiktų. Tai labai džiugina, nes VšĮ „Mamų mugė“ ir labdaros organizacijos „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ dėka labdara išdalinama ne tik Vilniaus regiono šeimoms, bet ja paremiamos ir šeimos, gyvenančios visoje Lietuvoje.

Labai gaila, jog labai daug paaukotų drabužėlių ar avalynės tenka išmesti. Priežastis – nesmagi:  ypač prasta daiktų kokybė. Stebina tai, kad šie daiktai dalyvavo „Mamų mugės“ prekyboje.

Informuojame, kad norėdami užkirsti kelią šiai negerovei, visus priimamus daiktus su ženkliuku “Labdarai” atidžiai peržiūrėsime ir vertinsime pagal kokybės taisykles. Pasiliekame teisę sudėvėtų ir sugadintų daiktų nepriimti. Sprendimas yra neginčytinas,  nekomentuojamas ir nediskutuojamas.

„Mamų mugės“ organizatorių ir labdaros organizacijos atstovų vardu norime visų jūsų paprašyti: prieš nešdami parduoti  ir skirdami daiktą labdarai, paklauskite savęs, ar jūs dėvėtumėte, pirktumėte tokį drabužį? Ar jį labdaroje gavęs žmogus jausis oriai?

Nuskalbti, apgadinti nors ir 0,5 ar 1 euru įvertinti daiktai – neperkami. Mugės rezultatų statistiką byloja, kad net 40 tūkstančių tokių daiktų yra gražinami pardavėjui. Tokių daiktų paaukotų labdarai, taip pat niekas nesirenka.

Nebereikalingų, avėti ir vilkėti netinkamų daiktų aukojimas nėra labdara. Tai nepagarba visiems tiems, kurie aukoja savo laiką labdarai išdalinti. Nepagarba ir šeimoms, kurioms šie daiktai dalinami. Labdara yra pagalba, o ne nereikalingų daiktų atsikratymas. Labdara turi džiuginti ją gaunančius, o ne žeminti jų orumą. Ypač vaikų.

Nenaudojamą tekstilę galima atiduoti į H&M parduotuves arba tiesiog išmesti į specialius tekstilės konteinerius.

Norime priminti, kad „Mamų mugės“ metu informacija apie labdaros dalinimo laiką  bus paskelbta „Mamų mugės“ interneto puslapyje. Būsime dėkingi, jei šia informacija pasidalinsite su šeimomis, kurioms vaikiška avalynė, drabužėliai, žaisliukai ir kiti daiktai vaikams auginti gali būti gera parama. Lauksime ir savanoriškos pagalbos labdaros dalinimo metu.

Dėkojame už jūsų atsakingumą ir supratingumą!

Taip pat norime priminti, kad kaip visada, besibaigiant mugei, labdaros dalinimo informacija bus paskelbta Mamų mugės puslapyje. Būsime dėkingi, jei šia informacija pasidalinsite su tais, kam ši informacija aktuali. Gal jūs žinote Vilniuje ar jo regionuose sunkiai besiverčiančias šeimas, kurioms galite pristatyti paaukotus daiktus. Lauksime pagalbos labdaros dalinimo metu . Dėkojame už jūsų atsakingumą ir supratingumą.

PAKABAI GRĄŽINAMI UŽ LABDARAI PALIKTUS NEPARDUOTUS DAIKTUS

Jei paliksite neparduotus drabužius labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek jų paaukota labdarai. Už parduotas kitas prekes (ne drabužius) pakabų neduodama. Pakabai skiriami pagal sistemoje nurodytą paaukotų neparduotų drabužių skaičių. Pakabų atidavimas vyks tik prekių atsiėmimo dienomis. Drabužiai į mugę priimami tik ant vielinių pakabų, aukojusiems drabužius grąžinami taip pat vieliniai pakabai.