„Mamų mugė yra kaip jūra patyrusiam jūreiviui – beribė, galinga, dosni. Tai visos šeimos laukiamas renginys. Džiaugiamės galėdami visi kartu prisidėti, vaikai išrinkdami nebeįdomius žaislus, o vyras karpydamas etiketes!

Man labai smagu, kad vaikų kalboje žodis „parduotuvė“ skamba retai. Juk daug maloniau ištarti ir išgirsti „Mamų mugė“ (tebūnie tėčiai kiek nuskriausti)!  Jaučiuosi draugiškos didelės šeimų bendruomenės dalis, žinau ir matau, su kokiu rūpesčiu ir meile šeimos dalinasi daiktais. Ir pati džiūgauju, kad mano prižiūrėti, gražių prisiminimų keliantys daiktai susiras geriausius naujus namus.

Taip pat turiu pripažinti, kad būti Mamų mugės komandos nariu yra labai gera ir prasminga. Daug naujo išmokau, būdama mugės dalyve, savanore, pirkėja, kasininke, grindų valytoja, dėžių klijuotoja, stalų nešiotoja, labdaros rūšiuotoja, net kabyklų montuotoja! Kai gyvenimas kunkuliuoja, sunku atrasti laiko ir galimybių daryti kažką daugiau be savo profesinės ir namų veiklos. Todėl itin svarbi Mamų mugės dalis yra aukojimas ir savanorystė, suteikianti progą dalintis savo laiku su kitais. Ir vėl, kaip anksčiau, nebeskaičiuoju laiko, imdamasi kažko labai įdomaus ir naudingo!“

Justina Seferovic