labdara

 

 

SVARBI INFORMACIJA

Registracija labdaros gavėjams ČIA  (išjungta)

Pasibaigus einamojo sezono Mamų mugei kviečiame daugiavaikes ar sunkiau gyvenančias šeimas išsirinkti jums reikiamų iš labdarai skirtų neparduotų mugėje daiktų (daiktų lieka apie 30 000 vienetų).
Labdaros išdalinimas vyks 2019 m.rugsėjo 7- 8 d.
Prašome užsiregistruoti, atrinktas šeimas informuosime el. paštu apie  atvykimo laiką.
Pakviesime prisidėti prie savanoriško mugės prekių sutvarkymo po mugės.

4 nuostabius sūnus auginati vilnietė Olga Dodovič dėkinga „Mamų mugės“ dalyviams už pasidalinimą rūbeliais ir avalyne.. Na, o berniukai džiaugiasi radę ir žaisliukų.

Vilnietė Laima Valiūnė augina tris vaikučius. Moteris atviravo, kad gimus trečiąjam jaunai šeimai parama vaikiškais rūbeliais, avalyne, kitais mielais daiktais labai praverčia.

Didžiulis būrys mamų ir tėčių atvyko į Labdaros dalijimą. 
Kristinos Toleikienės nuotraukos

 

Mieli „Mamų mugės“ dalyviai,

nuoširdžiai dėkojame visiems, aukojantiems neparduotus drabužėlius, avalynę ir kitus daiktus „Mamų mugės“ labdarai, ir tiems, kurie padeda ją dalinti. 

Labdarą organizuojame norėdami paremti daugiavaikes šeimas, vienišus tėvelius ir mamas auginančius vaikus, jaunas šeimas ar sunkiau besiverčiančias ir įvairių negandų užkluptas šeimas.

Po kiekvienos mugės labdarai paaukojama apie 30 tūkstančių daiktų. Tai labai džiugina, nes VšĮ „Mamų mugė“ ir labdaros organizacijos „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ dėka labdara išdalinama ne tik Vilniaus regiono šeimoms, bet ja paremiamos ir šeimos, gyvenančios visoje Lietuvoje.

Labai gaila, jog labai daug paaukotų drabužėlių ar avalynės tenka išmesti. 

Nebereikalingų, avėti ir vilkėti netinkamų daiktų aukojimas nėra labdara. Tai nepagarba visiems tiems, kurie aukoja savo laiką labdarai išdalinti. Nepagarba ir šeimoms, kurioms šie daiktai dalinami. Labdara yra pagalba, o ne nereikalingų daiktų atsikratymas. Labdara turi džiuginti ją gaunančius, o ne žeminti jų orumą. Ypač vaikų.

„Mamų mugės“ organizatorių ir labdaros organizacijos atstovų vardu norime visų jūsų paprašyti: prieš skirdami daiktą labdarai, paklauskite savęs: ar jūs dėvėtumėte atiduodamą drabužį? Ar jį gavęs žmogus jausis oriai? Nenaudojamą tekstilę galima atiduoti į H&M parduotuves arba tiesiog išmesti į specialius tekstilės konteinerius.

Norėdami užkirsti kelią šiai negerovei visus informuojame, kad ir su ženkliuku „Labdarai“ ankstesnėse mugėse atlaidžiau priimti daiktai nuo 2019 metų pavasario-vasaros mugės yra vertinami pagal  kokybės taisykles. Pasiliekame teisę sudėvėtų ir sugadintų daiktų nepriimti nei į prekybą, nei paaukoti labdarai.

 

Norime priminti, kad „Mamų mugės“ metu informacija apie labdaros dalinimo laiką  bus paskelbta „Mamų mugės“ interneto puslapyje. Būsime dėkingi, jei šia informacija pasidalinsite su šeimomis, kurioms vaikiška avalynė, drabužėliai, žaisliukai ir kiti daiktai vaikams auginti gali būti gera parama. 

Lauksime ir savanoriškos pagalbos labdaros dalinimo metu.  

Dėkojame už jūsų atsakingumą ir supratingumą!

************************

Norime priminti, kad „Mamų mugės“ metu informacija apie labdaros dalinimo laiką  bus paskelbta „Mamų mugės“ interneto puslapyje. Būsime dėkingi, jei šia informacija pasidalinsite su šeimomis, kurioms vaikiška avalynė, drabužėliai, žaisliukai ir kiti daiktai vaikams auginti gali būti gera parama. Lauksime ir savanoriškos pagalbos labdaros dalinimo metu. 

***********************

Mamų mugės Partneriai gali prisidėti dar daugiau – aukodami neparduotus daiktus nepasiturintiems arba/ir skirdami dalį savo pelno steigiamam Vilniuje vaikų hospisui.

PINIGINĖ AUKA

Praėjusioje mugėje skyrę piniginę auką kitoje mugėje savo etiketėse matys specialų ženklinimą – „rankytę su pinigėliu“. Tad, jei  dalyvavote ir aukojote praėjusioje mugėje, Jūsų etiketė bus su specialiu ženkliuku (aukojusiems anksčiau ženklinimas negalioja). Ačiū už aukojimą!

Aukojusių vaikų hospisui 2018 RŽ   mugėje partnerių sąrašas

Aukojusių vaikų hospisui 2018 PV   mugėje partnerių sąrašas

Aukojusių vaikų hospisui 2017 RŽ mugėje partnerių sąrašas

Aukojusių vaikų hospisui 2017 PV sąrašas

2019 metais mugės partneriai vėl yra kviečiami aukoti ir paremti pirmo Lietuvoje hospiso vaikams steigimą. 2016 metais per tris Vilniuje surengtas muges partneriai, projekte VAIKAS – VAIKUI dalyvaujančios mokyklos ir Mamų mugė vaikų hospiso steigimui paaukojo 3403,10 eurų. 2017 metais partneriai, projekte VAIKAS – VAIKUI dalyvaujančios įstaigos ir Mamų mugė vaikų hospiso steigimui paaukojo 3684,73 eurų.  2018 metais vykusių mugių partneriai kartu su Mamų mugės organizatoriais (visas pelnas gautas už mugėje parduotus išankstinius įėjimo bilietus yra aukojamas vaikų hospisui) paaukojo 3182,77 eurų. Per 3 metus vykusias muges paaukota 10 270,60 eur.  Nepagydomai sergantys vaikai daugelyje Europos šalių sulaukia pagalbos ir paramos paliatyvią slaugą stacionaruose ar ligonio namuose teikiančiuose hospisuose. Svarbiausias tikslas yra suteikti nepagydomai sergantiems vaikams galimybę būti namuose ir neprarasti profesionalios medicininės slaugos ir priežiūros. Pirmas Lietuvoje hospisas vaikams kuriamas šalia vienintelių Lietuvoje pal. Mykolo Sopočkos slaugos namų (hospiso) suaugusiems.

Kviečiame pagal galimybes iki mugės pabaigos MANO FINANSAI skiltyje pažymėti pasirinktą aukos procentą nuo gautų pajamų, paremti pirmo Lietuvoje hospiso vaikams steigimą (šią mugę paaukojus bent 2%, sekančią mugę Jūsų visos etiketės bus atpažįstamos, kaip aukojančios šeimos ir turės skiriamąją „rankytę su pinigėliu“). Aukojamą procentą nuo gautų pajamų galite keisti iki paskutinės mugės, kurioje dalyvaujate, dienos.

Apie Vilniaus hospiso įkūrimą „Žmonėms“ pasakoja sesuo Michaela

Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso internetinė svetainė

Apie hospiso idėją 

hospisas

LABDARA DAIKTAIS

Aukojamus neparduotus rūbus ir daiktus VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ perduoda Lietuvoje sutrikusio vystymosi kūdikių namams, skurdžiai gyvenantiems vaikams, senjorams, neįgaliesiems bei daugiavaikėms šeimoms. Malonu, kad Mamų mugės labdaros partnerė 2016 metais buvo įvertinta LR Prezidentūroje Vasario 16-osios dienos proga.

Ištiesk gerumo ranką

Dalis vaikiškų nuo 3 m. daiktų aukojama Vilniaus pagrindinei „Šaltinio“ mokyklai, kurioje mokosi ir gyvena socialiai remtini vaikai ir našlaičiai.

Šaltinio Emblema-150x150

PAGALBA UKRAINAI

Jei Jus esate tas/ta, kas turi galimybę palikti savo neparduotus daiktus (aukojamas daiktas etiketėje atpažįstamas iš ženklo „rankytė“), – mugė suteikia galimybę suteikti labdarą karo paliestiems rytų Ukrainos gyventojams, karo pabėgėlių stovykloms bei vaikų ir kūdikių namams, esantiems karo zonoje. Labdaros ir paramos fondas „Pagalbos sparnas“ nugabens Jūsų neparduotus daiktus, kaip didžiausią dovaną šiuo metu labiausiai laukiantiems.Pagalbos-sparnas

Projektas VAIKAS – VAIKUI

Pirmieji projekto „Vaikas-vaikui“ dalyviai 2016 m. pavasarį buvo „Pažinimo medžio“ moksleiviai ir tėvai. Jų įkvėpti prisijungė vaikai iš kitų ugdymo įstaigų. 2017 m. pavasario – vasaros sezono Mamų mugėje, vedinos kilnaus tikslo padėti nepagydomai sergantiems vaikams, dalyvavo „Pažinimo medžio“ mokyklos, Vilniaus privačios gimnazijos, šv. Juozapo mokyklos, mokyklėlės darželio „Strazdanėlės“, lopšelio darželio „Šypsena“, Trakų lopšelio darželio „Obelėlė“ bendruomenės. Savarankiškai paramą skirti nusprendė l/d „Saulėgrąža“, progimnazijos „Sietuva“, muzikos mokyklos „Lyra“ bendruomenės. Prisijungti prie projekto kviečiamos ir kitos mokyklos, darželiai. Darželinukai ir moksleiviai, dalyvaudami „Mamų mugėje“, remia pirmojo Lietuvoje hospiso, kuris plečia savo veiklą  ir steigia hospiso vaikams bazę, veiklą. Mokyklų, darželių bendruomenės telkiasi ir ragina vaikus paaukoti žaislų, knygų, išaugtų drabužių bei batų, kuriuos parduoda savo bendruomenės vardu pavasarinėje „Mamų mugėje“. Gautos lėšos pervedamos į Mamų mugės sąskaitą, kuri tiesiogiai remia Hospiso naujos bazės kūrimą. Dėkojame už gražią iniciatyvą!

Projekto iniciatorė ir pirmoji dalyvė – „Pažinimo medžio“ mokyklos bendruomenė:

http://www.pazinimo-medis.lt/puslapis/vaikas-vaikui-projektas.340/

 

Labdaros ir paramos fondas „Pagalbos sparnas“ nugabens Jūsų paaukotus rūbelius ir daiktus į Ukrainą.