PAGRINDINĖS 2018 RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS SEZONO NAUJIENOS

Kaip ir kasmet, artėjant rudeniui, duris atverti ruošiasi 14- oji Mamų Mugė.

Šį kartą paruošėme Jums septynias karštas naujienas. Kviečiame susipažinti su jomis ir dalyvauti mugėje, kad galėtumėte savo namuose pelningai atlaisvinti vietos naujiems sezoniniams pirkiniams.

Naujiena nr. 1

DVIGUBAI·ILGESNĖ MUGĖ PASITEISINO.  Išsamią informaciją apie praėjusių metų (2017) rudens -žiemos sezono ir 2018 m. vykusios dvigubai ilgesnės pavasario -vasaros sezono mugių  partnerių pardavimus, gauto  pelno, parduotų prekių ir kita pateikiame jums susipažinimui MAMŲ MUGĖS BAROMETRE. Barometre pateikta informacija įrodo, kad ilgesnė mugė ir Partneriams ir pirkėjams visapusiškai buvo naudingesnė, patogesnė, pelningesnė. Tęsiame Mamų mugės idėją su prekių papildymu ir ilginame ją – antradieniai skiriami uždarai prekybai savanoriams bei personalui. Nuo šiol prekyba vyksta net 12 dienų, iš kurių 8 skirtos atvirai prekybai. Plačiau DATOS IR EIGA.  Dalyvaujantys visose mugės prekybos dienose rugsėjo 18-30 d. (prekyba nevyksta tik rugsėjo 24 d.) registruojasi sumokėdami 18 eurų (dalyvių limitas 1000, prekių priėmimas tik pirmadienį, rugsėjo 17 d.). Dalyvaujantys rugsėjo 25-30 d. prekyboje registruojasi sumokėdami 10 eurų (dalyvių limitas 900, prekių priėmimas vyks tik sekmadienį, rugsėjo 23 d.).

Naujiena nr. 2

TREČIADIENIAI NUO RYTO IKI VAKARO TIK MAMŲ MUGĖS PARTNERIAMS! Uždaros prekybos metu trečiadieniai skiriami tik partneriams, kurie galės apsipirkti nuo 9:00 iki 20:00 val. Mugės savanoriai apsipirkti galės ANTRADIENIAIS. Trečiadienį, rugsėjo 19 d. nuo 12 val. ir penktadienio, rugsėjo 21 d. vakarą partnerių apsipirkimo metu bus kviečiamos ir 10 Eur mokėjusios antrojo etapo partnerės. Rugsėjo 19 d.  į prekybos salę , partneres dalyvaujančias antro etapo (10 eur) mugėje įleisime nuo 12 val.,  patekimo tvarka dar bus patikslinta. 

Naujiena nr. 3

NAUJAS PREKIŲ SKYRIUS – MOKYMOSI MEDŽIAGA. Moksleivių tėvelius prašome neišmesti  tvarkingai vaikų vedamų konspektų, išspręstų pratybų su teisingais atsakymais, rašinėlių ar projektų medžiagos. Yra tėvelių kurie susiduria su sunkumais padedant vaikui ruošti namų darbus, rengiant projektus, o duodant papildomą medžiagą suka galvą dėl atsakymų (pvz. Bortkevičiaus matematikos testai).  Šis skyrius – paklausios pagalbinės medžiagos lobynas, kuris padės sutaupyti laiką tėvams, prisidedantiems prie vaikų ugdymo namuose. Tikrai atsiras tėvelių, kuriems šie „paruoštukai“ yra naudingi padedant moksleiviui ruošti namų darbus.  

Naujiena nr. 4

PASKUTINĘ MUGĖS DIENĄ – TIK RUGSĖJO 30 D., sekmadienį, pasirinktoms prekėms taikomos – 70 PROC. NUOLAIDOS. Padovanokite pirkėjams šią nuolaidą ir išbandykite „FINALAS“ idėją. Prekės, kurias pažymėsite ir 70 proc. nuolaidai, gauna paskutinę galimybę būti nupirktos už simbolinę kaina, o partnerės pardavimų procentas dar išauga. 

Naujiena nr. 5

SUSISTEMINTI KOKYBĖS KONTROLĖS KRITERIJAI su fotogalerija.  Prašysime jūsų, mielos partnerės,  atrasti minutę laisvo laiko ir susipažinti su dažniausiomis klaidomis ruošiant prekes, paspaudus šią nuorodą. Tokios kokybės prekių  (kokias matysite pateiktoje vaizdinėje informacijoje) mes nepriimame arba pastebėjus iškabintas ar išdėliotas prekybos salėje  – pašaliname.

Naujiena nr. 6

KEIČIAMAS DAIKTŲ LIMITAS! Nuo šiol partnerės gali pristatyti iki 80 aprangos vienetų (80 pakabų, tačiau iš jų ne daugiau nei 5 vnt. damų aprangos ir 5 vnt. nėščiųjų aprangos) ir 100 kitų daiktų (batų, žaislų, kepurių ir kt. tame tarpe gali būti 5 vnt Damos batai arba namų apyvokos prietaisai ar daiktai).

Naujiena nr. 7

NEPARDUOTOS KOJINĖS IR PĖDKELNĖS LABDARAI SKIRIAMOS AUTOMATIŠKAI. Nuo šiol neparduotos kojinės ir pėdkelnės rūšiuojamos ir grąžinamos nebus. Šie daiktai automatiškai bus perduodami į Labdaros skyrių.

 

TAIP PAT PRIMENAME KAD:

  1. JŪSŲ VĖL LAUKS NAKTINIS DRAUGIŲ PENKTADIENIS. Į PENKTADIENIO VAKARO IŠANKSTINĮ PARTNERIŲ IŠPARDAVIMĄ, KUOMET TAIKOMA SAVAITGALIO NUOLAIDA, PARTNERĖS KVIEČIA DRAUGES! Penktadienio vakaro išpardavimo -50 proc. akcija skiriama partnerėms, kurios nori ne tik šauniai apsipirkti, bet ir smagiai praleisti laiką su drauge, kaimyne ar kolege. Atvykite į mugę penktadienį nuo 19 val. su drauge, kaimyne ar kolege,  kartu apsipirkimas bus smagesnis!Partneris (-ė) gali atsivesti 1 papildomą pirkėją, kuris (i) nėra mugės partnerė.
  2. VYKDOME ATSISKAITYMUS PER VISUS LIETUVOS BANKUS. Lėšas už parduotas prekes išmokėsime į partnerio paskyroje nurodytą banko sąskaitą. Atkreipiame dėmesį, kad savo paskyroje nenurodžius asmeninės banko sąskaitos, esančios viename iš Lietuvoje veikiančių bankų, partnerio pelnas bus pervedamas į Paysera sąskaitą pagal paskyroje nurodytą el. pašto adresą.
  3. PREKIŲ ATSIĖMIMAS VYKSTA PAGAL IŠ ANKSTO REZERVUOJAMĄ LAIKĄ (KAIP IR DAIKTŲ PRISTATYMUI). Rezervuoti laiką prekių atsiėmimui savo paskyroje galėsite mugei pasibaigus.
  4. RUGSĖJO 20-23 D. GALI BŪTI RIBOJAMAS ETIKEČIŲ SUVEDIMAS Į SISTEMĄ MUGĖS DARBO METU. Norime atkreipti dėmesį, kad rugsėjo 20-23 d., kuomet Mamų mugėje vyksta prekyba, etikečių suvedimas ir spausdinimas gali būti stabdomas. Patariame planuoti savo laiką, etiketes galėsite suvesti iki 9 arba vakare, mugės darbo dienai pasibaigus. Pasitikrinti mugės darbo laiką galite DATOS IR EIGA.
  5.  PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA. Daiktų pristatymo metu itin skubantiems ar atvykusiems su mažamečiais vaikais siūloma įsigyti mokama  prekių išdėstymo paslauga (iki 60 prekių – 5 Eur, 60-99 prekių – 8 Eur, 100 ir daugiau prekių – 10 Eur). Išdėstymo paslaugą galima įsigyti vietoje mokant tik grynais pinigais. 
         Kad galėtumėme reguliuoti darbuotojų srautus ir Prekių išdėstymo paslaugą atlikti kokybiškai ir laiku, jei svarstote įsigyti šią paslaugą labai prašome jūsų kuo anksčiau užpildyti šią anketą
     Anketoje nurodyti prašomus duomenis, jūsų prekių pristatymo laiką.  Turėdami kuo tikslesnius duomenis apie tai, kiek Partnerių ir kuriuo metu planuoja įsigyti prekių išdėstymo paslaugą, galėsime ją suteikti visiems norintiems ir atlikti kokybiškai ir greitai. 

PAPILDOMA SVARBI INFORMACIJA:

SĖKMINGIAUSIŲ PARTNERIŲ PRIVILEGIJOS. Sėkmingiausiems Partneriams ir šią mugę paruoštos išskirtinės sąlygos. Praėjusioje mugėje pardavusių daugiau nei 85 proc. prekių arba gavusių 500 ir daugiau eurų pajamų (prieš nuskaitant mugės komisinį mokestį) privilegijos: 1. Priėmimas ir atsiėmimas be eilės (nereikia rezervuoti pristatymo laiko); 2. Nemokamas prekių išnešiojimas. Sėkmingiausių partnerių ID sąrašas.

ATNAUJINTA PARTNERIO SUTARTIS . Prieš kiekvieną mugę Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis atnaujinama. Prašome ir labai rekomenduojame prieš sumokant registracijos mokestį įdėmiai perskaityti atnaujintą sutartį ir atnaujintas taisykles mūsų tinklapyje, su kurių sąlygomis dalyvaudami sutinkate.  

PRANEŠIMAI PARTNERIO PASKYROJE.  Paskelbus naujo sezono Mamų mugės registraciją, į kiekvieno užsiregistravusio ir sumokėjusio mokestį Partnerio paskyrą visos mugės metu (iki pat atsiskaitymo su Partneriu dienos) kartas nuo karto yra siunčiami skubūs, svarbūs, aktualūs,  ir svarbūs pranešimai apie būsimą mugę, pasiruošimo metu kilusius nesklandumus, mugės metu atsiradusią ekstra informaciją ir pan. Tai yra svarbi ir aktuali informacija, kurią Partneris turi butinai perskaityti ir laikytis prašymo ar informacinio  patarimo. 

SAVANORYSTĖ IR DARBAS. Kviečiame tapti Mamų mugės savanoriais, Bendruomenės nariais ir darbuotojais. Savanorių REGISTRACIJA prasidės kartu su registracija į  mugės partnerius. Kaskart mugėje sulaukiame per 100 savanorių pagalbos! Komandai, Bendruomenei ir savanoriams suteikiama išskirtinė galimybė apsipirkti pirmiesiems. Dėl savanorystės kreipkitės  mmsavanoriai@gmail.com, o dėl darbo ir narystės Mamų mugės Bendruomenėje – team.mamumuge@gmail.com

PROJEKTAS VAIKAS – VAIKUI. Džiaugiamės, kad ne tik aukojate labdarai daiktais, bet ir dalinatės savo pelnu dalį jo skirdami vaikų hospiso statyboms, kurios jau prasidėjo. Dėkojame,už Jūsų indėlį!

Primename, kad Mamų mugės partneriu tampama savanoriškai ir sutinkama su visomis renginio taisyklėmis, taip pat su Mamų mugės partnerio taisyklėmis. 

ATSAKYMUS Į RŪPIMUS KLAUSIMUS GALITE RASTI: