PAGRINDINĖS 2020 PAVASARIO-VASAROS MAMŲ MUGĖS SEZONO NAUJIENOS

Naujausia informacija dėl koronaviruso mamų mugės partneriams spausti čia>>

Mieli „Mamų mugės“ partneriai/ės, pateikiame jums 2020 m. PV „Mamų mugės“ naujienas:

MUGĖS TRUKMĖ, NUOLAIDŲ  DIENOS, PARTNERIO MOKESTIS

2020 m. PV „Mamų mugė“ vyks I etapu kovo 19-29 d. Keičiasi mugės prekybos dienų ir nuolaidų taikymo koncepcija.

Uždara išankstinė prekyba partneriams/ėms vyks kovo 20 d. penktadienį;

Personalui ir savanoriams (Savanorių registracija prasidės nuo vasario 1 d. tapk Savanoriu ČIA! ) – kovo 19 d., ketvirtadienį.

Atvira prekyba prasideda kovo 21 d., šeštadienį, tęsiasi kovo 22 d., sekmadienį.

Šios net keturios ir savaitgalio dienos – prekyba be nuolaidų . Tai yra nauja galimybė padidinti pardavimus be nuolaidų,  jei tik Jūsų pradinė kaina bus patraukli. Rekomenduojame į tai atsižvelgti.

Nuolaidų taikymas pradedamas nuo antros savaitės antradienio ir tęsiasi iki sekmadienio:

  • antradienį-trečiadienį taikoma 20 proc.* nuolaida (kovo 24-25 d.),
  • ketvirtadienį-penktadienį – 50 proc.* nuolaida (kovo 26-27 d.),
  • šeštadienį-sekmadienį – 70 proc.* nuolaida (kovo 28-29 d.).

*pažymėtoms prekėms

Plačiau skyriuje: Datos ir vieta .

Partnerio mokestis yra 22 eurai, jei pristatote maksimalų leidžiamą 180 vnt. (ne daugiau 80 rūbų ant pakabų+100 Daiktų) kiekį, arba 12 eurų, jei pristatote 80 vnt. (ne daugiau 50 rūbų ant pakabų+30 Daiktų (arba tik 80 Daiktų).

NAUJOJI PREKIŲ SUVEDIMO SISTEMA VĖL PATOBULINTA, PAPILDYTA, FUNKCIONALESNĖ, PATOGESNIO DIZAINO

Atidžiai perskaitykite instrukciją, kurią rasite ČIA

Papildytas naujos „Mamų mugės“ prekių suvedimo sistemos aprašas ČIA KAIP REGISTRUOTIS/PRISIJUNGTI

Labai rekomenduojame darbui su Mamų mugės Prekių suvedimo sistema naudoti tik  Google Chrome naršyklę. Užtikriname, kad šioje naršyklėje darbas vyks sklandžiai ir nestrigs. Dėl IT sistemos  Duomenų saugos reikalavimų visi rudens – žiemos mugėse DALYVAVĘ Partneriai į sistemą jungiasi „PRISIJUNGTI“, tačiau pasirinkę mugę kaskart turės atnaujinti savo visus duomenis, išskyrus el.paštą   (todėl primygtinai prašome nenaudoti laikino ar darbo el. pašto).  Partneriai, NEDALYVAVĘ praėjusioje mugėje prašomi prisijungti ir registruotis iš naujo.

NAUJIENA! Neteisingai įvestų Partnerio duomenų koregavimas yra apmokestinamas nustatytu tarifu, tad labai prašome duomenis vesti labai atidžiai. Partnerio taisykles, Bendradarbiavimo sutartį ir visą pagrindinę informaciją rasite ČIA

PARTNERIŲ SKAIČIUS, PREKYBOS PLOTAS, PREKIŲ KIEKIS,

Į 2020 m. PV „Mamų mugę“ priimsime iki 2 000 partnerių:

  • sumokėjus 22 eurų registracijos mokestį galima pristatyti 180 vnt. Daiktų (ne daugiau 80 vnt. Rūbai ant pakabų+100 Daiktų) . Šioje grupėje yra 1 500 laisvų vietų.
  • sumokėjus 12 eurų registracijos mokestį galima pristatyti 80 vnt. Daiktų (ne daugiau 50 vnt. Rūbai ant pakabų+30 Daiktų arba tik 80 Daiktų). Šioje grupėje yra 500 laisvų vietų. Plačiau apie Prekių limitus ir paruošimą ČIA 

2020 m. PV „Mamų mugės“ prekybos plotas padidintas trečdaliu. Naują prekybos salės planą ir prekių zonų išdėstymą gausite su siunčiama  informacija prieš prekių pristatymą.

VIENA PASKYRA – DAUG RENGINIŲ
Su viena paskyra Jūs galite dalyvauti visuose renginiuose, kurie yra organizuojami Mamų mugės sistemoje. Jums tereikia prisijungti prie Partnerio paskyros ir susimokėti už norimą renginį. 2020 PV su ta pačia paskyra galite dalyvauti Mamų mugėje ir Vilniuje, ir Kaune.

NUOLAIDŲ IR LABDAROS ŽYMĖJIMAS PREKIŲ SUVEDIMO SISTEMOJE

Suvedant prekes, visos galimos nuolaidos JAU automatiškai pažymėtos. Jei nenorite taikyti maksimalios nuolaidos prekei, turite pažymėti kitą pasirinkimą.

Jei prekei netaikote nuolaidų ir neskiriate labdarai BŪTINA NUIMTI ŽYMĖJIMO VARNELES.

UŽDARŲ APSIPIRKIMŲ PARTNERĖMS BILIETAI

Kiekvienai išankstinio apsipirkimo dienai bus sugeneruotas atskiras bilietas. Kiekvienas partneris savo paskyroje ras 3 bilietus, kurie bus skirti tik tos dienos išankstiniam apsipirkimui įeiti 1 kartą.

DOVANŲ ČEKIS

Atnaujinamas paskatinimas – 5 Eur vertės „Dovanų čekis“. Norėdami gauti dovanų čekį rekomenduokite Mamų mugę tam, kas joje dar nedalyvavo. Nauja Partnerė registracijos lange PRIVALO įrašyti rekomendavusiojo el. paštą (tą, kuriuo rekomendavusioji jungiasi prie savo paskyros Mamų mugėje). Kai Nauja Partnerė pristato prekes, rekomendavusiosios paskyroje atsiranda informacija, kad jai priklauso 5 Eur. Dovanų čekis. Kuo daugiau rekomendacijų- tuo daugiau Dovanų čekių gausite. Dovanų čekiai galioja tik einamojoje mugėje. Dovanų čekį atsiima tik pats gavėjas, su savo asmens dokumentu. Dovanų čekį galima perduoti kitam pirkėjui.  Primename, kad dėl  atnaujintos IT sistemos, šia privilegija gali pasinaudoti tik 2019 m. rudens-žiemos mugės partneriai. Plačiau apie tvarką, kaip bus panaudojami čekiai apsipirkimo metu galėsite sužinoti prieš daiktų pristatymą.

ETIKEČIŲ RUOŠIMAS

Jei ruošiamai prekei, etiketė  jau atspausdinta,  koreguoti jos galimybės nebėra.  Norint koreguoti atspausdintą etiketę, būtina ją ištrinti ir suvesti iš naujo. SVARBU! Koreguotą atspausdintą etiketę BŪTINA persegti/perklijuoti ant prekės, nes palikus seną ištrintą etiketę, rizikuojate netekti ir prekės, ir pinigų.  Koreguoti galima tik tas eilutes, kurioms neatspausdintos etiketės. Plačiau informacija ČIA   Nuo šiol etikečių spausdinimo lape bus kompaktiškai sugeneruotos 9 etiketės.

PREKIŲ PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMAS

SVARBU: VISIEMS PARTNERIAMS BŪTINA REZERVUOTI PRISTATYMO LAIKĄ BEI ATSIĖMIMO LAIKĄ (atsiėmimo laiko rezervacija įjungiama atskiru pranešimu, renginio metu arba pasibaigus prekybai)

Prekių pristatymas vyks 3 dienas (kovo 16-18 d.)

Neparduotų daiktų atsiėmimas vyks balandžio 1 d.

Ši sąlyga galioja ir VIP partneriams/ėms ir tiems, kurie į mugę pristatys mažiau nei 50 daiktų. Kad galėtumėme reguliuoti partnerių srautus, labai prašome jūsų visų rezervuoti prekių pristatymo laiką. VIP Partneriai/ės bus aptarnaujami be eilės, o pristatantys mažiau nei 50 daiktų, bus aptarnaujami jiems skirtoje kasoje. Apie Partneriui priklausantį VIP statusą informuosime asmeniškai el. laišku arba SMS žinute.

Svarbu: neturint laiko rezervacijos jūsų prekių priimti negalėsime, nes IT sistema negalės atlikti jūsų identifikacijos. Išsamiau: Pristatymas ir atsiėmimas

DAIKTŲ IŠNEŠIOJIMO PO SALĘ PASLAUGĄ taip pat būtina rezervuoti iš anksto. Laiko pasirinkimą bus galima padaryti tik rezervuojant pristatymą. Turėsite galimybę programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga daiktų išnešiojimo paslauga. Prekių išdėstymo paslauga: iki 60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur.

„MAMŲ MUGĖS“ PREKIŲ PARUOŠIMAS, PRIEMONĖS

Paruošti prekes jums padės mūsų paruošti patarimai ir filmuota medžiaga ČIA 

Priemones, reikalingas prekių paruošimui galite įsigyti:

https://www.svarospasaulis.lt/  – vielinis pakabas;

http://tspakabos.lt/pristatymo-informacija – vielinis pakabas;

http://www.kaivida.lt/ – žiogelis, kietasis žymeklis, elektromagnetinis lipdukas.

Assorti parduotuvių tinkle mugės prekių, kaip buvo anksčiau, nebus galima įsigyti.

PREKIŲ KOKYBĖ IR PATIKRA

Siekdami pirkėjui pasiūlyti kuo geresnės kokybės tinkamai paruoštas prekes, Mamų mugė ir toliau vykdys pristatomų daiktų kontrolę, laikantis Klaidų ir Kokybės Kontrolės nuostatų (toliau – KKK). Labai prašome atidžiai perskaityti KKK skyrių ir patarimus.

Rūbai turi būti švarūs, nesuplyšę, veikiančiais užtrauktukais, nenusiburbuliavę, su sagomis. Batų padai švarūs, neperlūžę, neskylėti, nenuklypę.

Labai prašome, kad ir nebrangiai įvertinti daiktai būtų kokybiški. Stipriai nudėvėti, nuskalbti rūbai, purvini, suplyšę batai bus nepriimami. Labai prašome jų nenešti.

2020 m. PV „MAMŲ MUGĖ“ KAUNE

Tęsiame Mamų mugės organizavimą Kaune. Kauno MM vyks kovo 21-25 d., Urmo bazės Žaliojoje galerijoje, 2 salėje. Partnerio mokestis – 12 eurų, maksimalus leidžiamas pristatyti daiktų kiekis 180 vnt. (80 rūbų ant pakabų+100 Daiktų).  Kardinaliai keičiasi prekybos su nuolaidomis tvarka. Plačiau skyriuje: Datos ir vieta: https://linaurus.lt/2020pv/. Visa informacija: www.linaurus.lt

JUMS DĖKOJA – Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriaus bendruomenė, sesuo Michaela Rak ir mes, mugės organizatoriai, už aukojamas lėšas pirmojo Lietuvoje vaikų hospiso steigimui ir statybai. Vilniuje, Rasų g. 4, statybos intensyviai vyksta, netrukus bus pradėti vidaus apdailos ir įrengimo darbai. „Mamų mugė“ ir toliau palaiko šią misiją bei ragina jus paaukoti dalį gautų lėšų hospiso įrengimui. „Mamų mugės“ organizatoriai aukoja visas lėšas, surinktas iš pirmojo pirkėjo bilieto, o Partneriai – pažymėdami, kokį procentą perveda hospisui. Kartu jau paaukojome daugiau nei 12 tūkst. eurų, 2019 m. pavasario-vasaros mugės metu buvo paukota – 1 136,77 Eur, o rudens-žiemos mugės metu – 1101,11 Eur .

Jau netrukus Vilniuje duris atvers vaikų hospisas. Apie šį svarbų ir jautrų projektą, prie kurio yra prisidėjusios ir Mamų mugės Partnerės kviečiame skaityti ČIA.

AČIŪ, KAD DALYVAUJATE!       KVIEČIAME MUS SEKTI FACEBOOK  IR INSTAGRAM PASKYROSE  

Pasidalinti įrašu