*DAIKTŲ PRISTATYMAS*

Informacija bus PAPILDYTA

 

1. Norint pristatyti prekes, būtina TURĖTI rezervuotą pristatymo laiką.
Jei neturite rezervuoto laiko, būtinai apie tai informuokite darbuotoją.
 
2. Įvažiavus į rampą ir pastačius automobilį prašytume išsikrauti prekes ir atnešti/atvežti jas į Mamų mugės patalpą.
Labai prašytume palikti prekes Mamų mugės laukimo zonoje, nurodytoje vietoje ir būtinai išvairuoti automobilį iš rampos į aikštelę prie pastato. Įspėjame, kad atlikus prekių pridavimą ir išdėliojimą prekių zonoje į požeminę rampą patekti nebebus galimybės. Išėjimas iš mugės prekių zonos TIK trevelatoriumi arba liftu į pirmą aukštą iš kurio lengvai pateksite į stovėjimo aikštelę prie pastato.
 
3. Per G3 įėjimą, travelatoriumi žemyn grįžus į Mamų mugės patalpą, darbuotojas jus nukreips prie registracijos, o ją atlikę nukreipsime prie kasos, kur bus atliktas prekių pridavimas- priėmimas. Nepamirškite asmens dokumento.
 
4. Jei buvote užsakę išdėliojimo paslaugą, tam skirtoje kasoje sumokate už paslaugą ir paliekate prekes kur nurodys darbuotojas.
 
5. Į prekių priėmimą galite atvykti anksčiau nei rezervuotas laikas, bet ne daugiau kaip 30 min. Jei turite daug prekių, jus gali lydėti pagalbininkas, tačiau jei pastebėsime, kad asmenys vaikštinėja po salę, apžiūrinėja prekes ar tiesiog nevykdo prekių išdėliojimo, nedelsiant paprašysime juos išeiti iš Mamų mugės prekybos salės. Labai prašytume nepiktnaudžiauti šia sąlyga. 
 
6. Vežimėlių kiekis Mamų mugėje ribotas, todėl prašome prekes atvežti lagaminuose ant ratukų arba, ypač jei turite daug ir didelių gabaritų prekių, atvykite kartu su vyru, draugu ar kt. šeimos nariu, kuris padėtų atsinešti prekes į laukimo zoną.

 

 

 

 

 


*DAIKTŲ ATSIĖMIMAS*

Mieli „Mamų mugės“ partneriai,

Balandžio 1 d. Trečiadienį, nuo 15:00 iki 20:00 siekiame sklandaus ir greito Jūsų daiktų atidavimo. Visų  norinčių išvengti nepatogumų ir netikėtumų pirmiausia prašome atidžiai perskaityti kiekvieną žingsnį, jų išaiškinimą ir pasiruošti:

1. Savo paskyroje būtinai rezervuokite laiką jei atsiimate daugiau nei 5 vnt. daiktų. Atsiimant iki 5 vnt.- laiko rezervuoti nereikia.

2. Privalote žinoti atsiėmimo ID su raide ir turėti asmens dokumentą. (ID galite rasti bet kurios prekės etiketėje, kurią vis dar galite sistemoje sugeneruoti iš naujo).

3. Privalote turėti prekių pridavimo aktą (jei turėsite pretenzijų ar ieškosite pasimetusio daikto).

4. Grąžintinų daiktų skaičių, t.y. neparduotų ir neskirtų labdarai galite rasti savo paskyroje pasinaudodami paieškos filtrais. (Mano prekės rinkitės Priduota ir Labdara NE)

5. Turite turėti atitinkamo dydžio tarą daiktų parsivežimui.

6. Atvykę atsiimti neparduotų daiktų lipkite laiptais žemyn prie G2 įėjimo. (foto teksto viršuje) Įėjimas į Mamų mugės salę atsiėmimo metu yra IŠ LAUKO. (Veikia lauko liftas, esantis prie G1).

7. Nepamirškite atsiimti pakabų už labdarai paaukotą ir nenupirktą Aprangą bei išimti iš neparduotų daiktų kietąsias apsaugas pakabų išdavimo vietoje.

8. Jei patikrinus atsiimamų daiktų kiekyje pasigedote savo daikto, prašome iš karto kreiptis į Pamestukų skyrių, o ten neradus daikto- kaip galite skubiau užpildyti „Dingusių daiktų“ anketą, (nuoroda išjungta iki kovo 31 d.) kurią galima pildyti tik iki balandžio 2 d. 8:00 val. 

9. Labai kviečiame jus užpildyti „Atsiliepimų anketą“, tai mums padės tobulėti ateityje organizuojant kitas muges. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, siekiame, kad mugės vyktų kuo sklandžiau.

10. Nuoširdžiai kviečiame jus dalį gautų pajamų paaukoti vaikų hospisui. Tai padaryti paprasta. Reikia prisijungti prie partnerio paskyros ir skiltyje „Mano paskyra“ pasirinkti „Mano aukojimo suma“. Jūsų visų dėka jau surinkta ir paaukota hospisui virš 10 000 Eur suma. Plačiau apie jau pastatytą ir šiuo metu įrengiamą vaikų hospisą informacija yra Facebook profilyje „Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas“

Informuojame,  kad atskiros labdaros surinkimo palapinės nebus, todėl neneškite iš namų jokių daiktų labdarai, jie nebus priimami.

Balandžio 2,3 ir 4 d. vyks.  labdaros dalijimas. Registruotis į labdaros dalijimą galima ČIA. (registracija bus įjungta nuo kovo mėn.)

Nuoširdžiai dėkojame Jums už dalyvavimą mugėje. Jūsų nenupirkti Daiktai išrūšiuoti ir paruoši grąžinimui. O tai, kas paaukota labdarai, paruošta išdalinimui. Esame labai dėkingi, kad šioje mugėje labdarai daiktų paaukota dar daugiau. Todėl mes labai prašome pagalbos Labdaros išdalinimui. Jei žinote labdaros organizacijas, šeimas, auginančias vaikus, kuriems reikia pagalbos vaikiškais rūbais, avalyne, kitais daiktais – būtinai paraginkite atvykti į „Mamų mugės: Labdaros dienas pasiimti  paaukotų daiktų. Nemažai paaukota ir rūbų bei avalynės damoms. Visa informacija apie galimybę gauti labdarą www.mamumuge.lt, skiltyje „Labdara“.

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurai, 100 ir daugiau prekių – 20 eur. Bendruomenės nariams – 0 eurų.

 

Iki pasimatymo rudens-žiemos sezono „Mamų mugėje“ Vilniuje, kuri vyks 2020 m. rugsėjo mėn. .

Registracija dalyviams bus skelbiama 2020 liepos mėn.