*DAIKTŲ PRISTATYMAS*

NAUJA PREKIŲ PRISTATYMO TVARKA. SPAUSTI ČIA>.

Atnaujinta prekių priėmimo tvarka

SVARBU:  Prašome įdėmiai perskaityti informaciją ir laikytis visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų. Dėl srautų paskirstymo, pristatant daiktus skirtingas įėjimas, sumokėjusiems 12 ir 22 eur.  Taip pat dėl srautų paskirstymo labai prašome atvykti savo laiku bei automobilyje laukti atskiro, tik Jums skirto SMS pranešimo. SMS pranešime rašysime REZERVUOTĄ Jūsų laiką ir žodį “UŽEIKITE”. Tik gavus šį pranešimą, prie Jums skirto (12 ar 22 Eur) įėjimo parodę jį telefone galėsite saugiai užeiti ir be eilių patekti tiesiai prie kasų. Jei savo rezervuotu laiku  pranešimo negavote, prašome nesijaudinti ir likti automobilyje ar parkingo aikštelėje – vadinasi siekiant užtikrinti saugų ir sklandų pristatymą Jūsų priimti dar negalime, o spūstį sukoordinavus  Jums iškart išsiųsime SMS pranešimą. Jei vėlavimas užtruktų ilgiau nei pusvalandį, jis bus paskelbtas FB Mamų mugės Vilniaus partnerių forume.

DĖL šios tvarkos LABAI SVARBUPasitikrinkite ar paskyroje teisingas Jūsų telefono numeris. Jeigu pastebėjote klaidą būtinai rašykite info@mamumuge.lt

  • Partnerėms, sumokėjusioms 22 eur, daiktų pristatymo tvarka įprasta, t.y leidžiantis į požeminę rampą, esančią prie G1 įėjimo (išsamesnė info žemiau).
  • Partnerėms , sumokėjusioms 12 eur,  daiktų pristatymas organizuojamas per G 1 , t.y  tiesiai  iš lauko laiptais žemyn (kaip vyksta daiktų atsiėmimas), arba liftu prie G1 iš lauko.  Jei turite didelių daiktų, išimtine tvarka įleisime per rampą.
3. Nepamirškite asmens dokumento.
4. Jei buvote užsakę išdėliojimo paslaugą, tam skirtoje kasoje sumokate už paslaugą ir paliekate prekes kur nurodys darbuotojas. dėstymo paslauga (60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur.) Išdėstymo paslaugą galima įsigyti vietoje, mokant grynais pinigais arba kortele.
5. Į prekių priėmimą galite atvykti anksčiau nei rezervuotas laikas, bet ne daugiau kaip 30 min. Jei turite daug prekių, jus gali lydėti pagalbininkas, tačiau jei pastebėsime, kad asmenys vaikštinėja po salę, apžiūrinėja prekes ar tiesiog nevykdo prekių išdėliojimo, nedelsiant paprašysime juos išeiti iš Mamų mugės prekybos salės. Labai prašytume nepiktnaudžiauti šia sąlyga.
6. Vežimėlių kiekis Mamų mugėje ribotas, todėl prašome prekes atvežti lagaminuose ant ratukų arba, ypač jei turite daug ir didelių gabaritų prekių, atvykite kartu su vyru, draugu ar kt. šeimos nariu, kuris padėtų atsinešti prekes į laukimo zoną.

*DAIKTŲ ATSIĖMIMAS*

Mieli „Mamų mugės“ partneriai,

Daiktų grąžinimo data birželio 17d.  VISA ATNAUJINTA prekių gražinimo tvarka pirmame puslapyje.

Siekiame sklandaus ir greito Jūsų daiktų atidavimo. Visų  norinčių išvengti nepatogumų ir netikėtumų pirmiausia prašome atidžiai perskaityti kiekvieną žingsnį, jų išaiškinimą ir pasiruošti:

1. Savo paskyroje būtinai rezervuokite laiką jei atsiimate daugiau nei 5 vnt. daiktų. Atsiimant iki 5 vnt.- laiko rezervuoti nereikia.

2. Privalote žinoti atsiėmimo ID su raide ir turėti asmens dokumentą. (ID galite rasti bet kurios prekės etiketėje, kurią vis dar galite sistemoje sugeneruoti iš naujo).

3. Privalote turėti prekių pridavimo aktą (jei turėsite pretenzijų ar ieškosite pasimetusio daikto).

4. Grąžintinų daiktų skaičių, t.y. neparduotų ir neskirtų labdarai galite rasti savo paskyroje pasinaudodami paieškos filtrais. (Mano prekės rinkitės Priduota ir Labdara NE)

5. Turite turėti atitinkamo dydžio tarą daiktų parsivežimui.

6. Atvykę atsiimti neparduotų daiktų lipkite laiptais žemyn prie G2 įėjimo. (foto teksto viršuje) Įėjimas į Mamų mugės salę atsiėmimo metu yra IŠ LAUKO. (Veikia lauko liftas, esantis prie G1).

7. Nepamirškite atsiimti pakabų už labdarai paaukotą ir nenupirktą Aprangą bei išimti iš neparduotų daiktų kietąsias apsaugas pakabų išdavimo vietoje.

8. Jei patikrinus atsiimamų daiktų kiekyje pasigedote savo daikto, prašome iš karto kreiptis į Pamestukų skyrių, o ten neradus daikto- kaip galite skubiau užpildyti „Dingusių daiktų“ anketą, (nuoroda pirmame puslapyje) kurią galima pildyti tik iki birželio 18 d. 8:00 val.

9. Labai kviečiame jus užpildyti „Atsiliepimų anketą“, tai mums padės tobulėti ateityje organizuojant kitas muges. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, siekiame, kad mugės vyktų kuo sklandžiau.

10. Nuoširdžiai kviečiame jus dalį gautų pajamų paaukoti vaikų hospisui. Tai padaryti paprasta. Reikia prisijungti prie partnerio paskyros ir skiltyje „Mano paskyra“ pasirinkti „Mano aukojimo suma“. Jūsų visų dėka jau surinkta ir paaukota hospisui virš 10 000 Eur suma. Plačiau apie jau pastatytą ir šiuo metu įrengiamą vaikų hospisą informacija yra Facebook profilyje „Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas“

Informuojame,  kad atskiros labdaros surinkimo palapinės nebus, todėl neneškite iš namų jokių daiktų labdarai, jie nebus priimami.

Dėl labdaros dalinimo informacija bus tikslinama. Registruotis į labdaros dalijimą galima ČIA. (registracija bus įjungta nuo kovo mėn.)

Nuoširdžiai dėkojame Jums už dalyvavimą mugėje. Jūsų nenupirkti Daiktai išrūšiuoti ir paruoši grąžinimui. O tai, kas paaukota labdarai, paruošta išdalinimui. Esame labai dėkingi, kad šioje mugėje labdarai daiktų paaukota dar daugiau. Todėl mes labai prašome pagalbos Labdaros išdalinimui. Jei žinote labdaros organizacijas, šeimas, auginančias vaikus, kuriems reikia pagalbos vaikiškais rūbais, avalyne, kitais daiktais – būtinai paraginkite atvykti į „Mamų mugės: Labdaros dienas pasiimti  paaukotų daiktų. Nemažai paaukota ir rūbų bei avalynės damoms. Visa informacija apie galimybę gauti labdarą www.mamumuge.lt, skiltyje „Labdara“.

2020m. Mamų Mugėje „4 sezona“  išrūšiavimo mokestis netaikomas , pakabos negražinamos. Visa informacija pirmame puslapyje.

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurai, 100 ir daugiau prekių – 20 eur. Bendruomenės nariams – 0 eurų.

Iki pasimatymo rudens-žiemos sezono „Mamų mugėje“ Vilniuje, kuri vyks 2020 m. spalio mėn. .

Registracija dalyviams bus skelbiama 2020 liepos mėn.