SEZONO NAUJIENOS 2017 PV

PAGRINDINĖS 2017 M. PAVASARIO – VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

 • 2017 M. MUGĖ VYKS TIK VILNIUJE. Mamų mugė vyks du kartus per metus: pavasario-vasaros sezono mugė vyks kovo 23-26 d., rudens-žiemos sezono mugė planuojama rugsėjo 21-24 d. Jei nedalyvavote rudens – žiemos mugėje rekomenduojame susipažinti su 2016 rudenį skelbtomis NAUJIENOMIS.
 • DALYVIŲ LIMITAS. Norintys dalyvauti mugėje kviečiami kuo greičiau registruotis ir sumokėti Partnerio mokestį, kadangi mugės dalyvių skaičius bus ribojamas iki 1500 Partnerių.
 • BAROMETRAS. STATISTIKA. APKLAUSA praėjusioje mugėje 50 proc. Partnerių pelnas viršijo 100 EUR.  Siekdami užtikrinti Partnerių sėkmę kviečiame atidžiau paanalizuoti Mamų mugės pateiktą BAROMETRĄ, kuris padės įsivertinti savo rezultatus ir prognozuoti sėkmingą dalyvavimą ateityje. Mugės statistikoje rasite detalesnę informaciją apie dviejų paskutinių mugių rezultatus. Dėkojame Partneriams, atsakiusiems į anketos klausimus po mugės, kviečiame susipažinti su atsakymų ir atsiliepimų SUVESTINE.
 • SVARBIAUSIA  ŠIO SEZONO NAUJIENA:  – 50 proc. išpardavimo išvakarėse.  Siekiant suteikti galimybę Partneriams patogiau apsipirkti su -50 % nuolaida, pristatydami prekes Jūs gausite papildomą  kvietimą apsipirkti išpardavimo išvakarėse kovo 24 d. 19:00 – 22:30 val. Tą dieną atvira prekyba su -20 proc. baigiama 18 val., o nuo 19 val. apsipirkti su -50 proc. savaitgalio nuolaida ir išvengti šeštadienio eilių ir spūsčių automobilių aikštelėje kviečiami tik savanoriai, partneriai, besilaukiančios II ir III trimestrą mamos bei neįgalius vaikus auginantys tėvai.
 • KVIETIMAI ANT PREKIŲ PRIĖMIMO – PERDAVIMO PRIEDO. Nuo šiol ant prekių priėmimo – perdavimo priedo bus sugeneruoti 2 vienkartiniai kvietimai (iki šiol naudoti bilietai-apyrankės naikinami), skirti pirmenybiniam Partnerių apsipirkimui trečiadienį, kovo 22 d., ir penktadienį, kovo 24 d. (- 50 proc. išpardavimo išvakarėse). Pirmenybinis kvietimas yra unikalus, susietas su Partnerio ID, skirtas šeimai ir paimamas prie įėjimo. Prašome saugoti pristatymo metu gautą prekių priėmimo – perdavimo priedą!
 • TREČIADIENĮ, KOVO 22 D. ANKSTINAMAS apsipirkimo laikas. Durys Partneriams atveriamos 12 val., prekyba vyksta iki 20 val. Anksčiau apsipirkti bus kviečiami ir komandos bei bendruomenės nariai, taip pat savanoriai.
 • – 20% GALIOS IR SAVAITGALĮ. Nuo šiol visos aukštos kokybės prekės, kurių nesinori parduoti už pusę kainos, gali būti pažymėtos 20% nuolaida, kuri galios ir šeštadienį bei sekmadienį. Galimybė pasirinkti savaitgalio 50% nuolaidą ne tik išlieka, bet ir yra itin skatinama – taip padidinsite išparduotų daiktų kiekį.
 • PRANEŠIMŲ SKILTIS PARTNERIO PASKYROJE. Planuojama nuo vasario 20 d. svarbius pranešimus siųsti į dėžutę, kurią rasite savo individualioje Partnerio paskyroje. Labai prašome ruošiantis mugei ir mugės metu nuolat tikrinti savo pranešimų skiltį.
 • ATNAUJINTA PARTNERIO SUTARTIS. Prieš kiekvieną mugę Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis atnaujinama, kadangi mugė kiekvieną kartą tobulinama atsižvelgiant į Partnerių ir pirkėjų pasiūlymus ir pageidavimus. Prašome ruošiantis mugei įdėmiai perskaityti atnaujintą sutartį, su kurios sąlygomis dalyvaudami sutinkate.
 • PAKABOS NUO ŠIOL TIK VIELINĖS. PAKABŲ GRĄŽINIMAS. Jei paliksite neparduotas prekes labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek rūbų buvo paaukota labdarai. Praėjusioje mugėje aukojusių daiktais (tuo pačiu ir atsiimančių pakabas) prašymu, nuo šiol drabužiai priimami tik ant vielinių pakabų. TIK ŠIOJE MUGĖJE TAIKOMA IŠLYGA: Partnerės pristačiusios prekes ant plastikinių pakabų bus prašomos savanoriškai raštu patvirtinti, kad neprašys grąžinti vielinių pakabų pasibaigus mugei.
 • ETIKETĖ SU PERSPĖJIMU NEPLĖŠYTI PAKUOČIŲ. Mugės tinklapyje: http://musumuges.lt/mamumuge/prekiu-paruosimas/ galite rasti ETIKETĘ, skirtą ženklinti prekes, kurias mugės metu pirkėjas gali patikrinti saugykloje/patikros skyriuje. Specialus ženklinimas informuos pirkėją apie sudarytą galimybę tvarkingai, savavališkai pačiam neardant pakuotės patikrinti prekės komplektaciją, funkcijas, kokybę.
 • MAMŲ MUGĖS BENDRUOMENĖ VIENIJA JAU KELIOLIKA NARIŲ. Kuriame Mamų mugės bendruomenę. Turintys idėjų, prisidedantys prie mugės tobulinimo, aktyviai palaikantys renginio tikslus kviečiami į glaudesnį Bendruomenės ratą. Norintys prisijungti užpildo anketą, dalyvauja atrankoje. Bendruomenės narių, galinčių naudotis išskirtinėmis privilegijomis, skaičius bus ribojamas.
 • VISOS LĖŠOS SURINKTOS UŽ BILIETUS SKIRIAMOS HOSPISUI. BILIETAI TIK VIETOJE. Bilietą pirmenybiniam apsipirkimui mugėje kovo 23 d. galima bus įsigyti tik vietoje (atsisakyta iki šiol buvusios galimybės įsigyti ir www.mamumuge.lt puslapyje). Visa suma už bilietą bus skiriama vaikų hospisui paremti. Bilieto kaina – 5 eurai.
 • SAVANORYSTĖ IR DARBAS. Kviečiame tapti Mamų mugės savanoriais ir darbuotojais. Savanorių REGISTRACIJA prasidės 2017 m. kovo 1 d. Komandai ir savanoriams suteikiama išskirtinė galimybė apsipirkti pirmiesiems. Dėl savanorystės kreipkitės  mmsavanoriai@gmail.com, o dėl darbo – team@mamumuge.lt.
 • PROJEKTAS VAIKAS – VAIKUI. Džiaugiamės, kad ne tik aukojate labdarai daiktais, bet ir dalinatės savo pelnu dalį jo skirdami vaikų hospiso steigimui. Junkitės prie projekto VAIKAS-VAIKUI, kuriame dalyvauja ugdymo įstaigos. Galbūt jūsų vaikų mokykla ar darželis dalyvautų? Vaikai su savo draugais, klasiokais, bendramoksliais dalyvauja mugėje, parduoda surinktus žaislus, žaidimus ir knygas, o pelną skiria hospiso steigimui. Į klausimus, kaip galėtumėte dalyvauti projekte, kaip suorganizuoti susitikimą su Pal. Kun. Mykolo Sopočkos direktore seserimi Michaela, galbūt ir apsilankyti hospise, su malonumu atsakysime FB grupėje VAIKAS-VAIKUI.
 • MAMŲ MUGĖ MATOMA GATVĖSE, PARDUOTUVĖSE, INTERNETE IR TV. Visą mėnesį iki mugės prekybos centruose “Akvilės” vandens pirkėjai ant taros matys “Mamų mugės” logotipą ir artimiausios mugės datas. Visuose prekybos centruose, visoje Lietuvoje! Vilniaus miesto gatvėse mugės pirkėjai išvys daugiau mugės reklaminių tentų, judriausiose miesto gatvėse jų šįkart bus dvigubai daugiau. Mugės informaciniais partneriais išlieka portalai delfi.lt, tavovaikas.lt, radijo stotys M1, Lietus, Gold FM ir Geras FM. Apie prasidėjusią mugę savo žiūrovus, klausytojus ir skaitytojus visada informuoja ir LRT, bernardinai.lt.

MAMŲ MUGĖS ĮSIPAREIGOJIMAI

MAMŲ MUGĖS PARTNERIO TAISYKLĖS

MAMŲ MUGĖS BENDRUOMENĖS NARIO TAISYKLĖS

2016 m. pavasario – vasaros ir  rudens – žiemos  MAMŲ MUGIŲ STATISTIKA

ATSAKYMUS Į RŪPIMUS KLAUSIMUS GALITE RASTI: