SEZONO NAUJIENOS 2017 RŽ

PAGRINDINĖS 2017 RUDENS – ŽIEMOS SEZONO MUGĖS NAUJIENOS

 • MUGĖS STATISTIKA. Praėjusioje mugėje 84 proc. Partnerių pelnas viršijo 50 EUR.  Siekdami užtikrinti Partnerių sėkmę kviečiame atidžiau paanalizuoti Mamų mugės pateiktą BAROMETRĄ, kuris padės įsivertinti savo rezultatus ir prognozuoti sėkmingą dalyvavimą ateityje.
 • SĖKMINGIAUSIŲ PARTNERIŲ PRIVILEGIJOS. Sėkmingiausiems Partneriams (tokių yra 2 proc.) šią mugę paruošėme išskirtines sąlygas. Praėjusioje mugėje pardavusių daugiau nei 85 proc. prekių arba gavusių 500 ir daugiau eurų pajamų (prieš nuskaitant mugės komisinį mokestį) privilegijos: 1. Priėmimas ir atsiėmimas be eilės (nereikia rezervuoti pristatymo laiko); 2. Nemokamas prekių išnešiojimas. Sėkmingiausių ID sąrašas čia.
 • PRIĖMIMAS SEKMADIENĮ IR PIRMADIENĮ. PATOGESNIS ATSIĖMIMO LAIKAS DIRBANTIEMS. Prekių pristatymas nuo šiol patogesnis dirbantiems. Prekes galėsite pristatyti sekmadienį, rugsėjo 17 d. nuo 13 iki 19 val. arba pirmadienį, rugsėjo 18 d. nuo 10 iki 19 val. Neparduotas ir nepaaukotas prekes galėsite atsiimti trečiadienį, rugsėjo 27 d. nuo 11 iki 19 val.
 • TĘSIAMA PENKTADIENIO IŠPARDAVIMO PREKYBA. Praėjusioje mugėje išbandyta naujovė – penktadienio vakaro išpardavimas, kuriame apsiperka tik mugės partnerės, savanoriai, nėščiosios (II ir III trimestrą besilaukiančios) ir neįgalius vaikus auginantys tėvai su savaitgalio 50 proc. nuolaida – pavyko, nuo šiol vyks kiekvienoje mugėje.
 • PREKYBOS METU PADIDINTAS SAUGUMAS PREKĖMS. Prekybos dienomis pirkėjai peržiūrėti atsirinktas prekes galės tik specialiai paženklintose vietose, kurios bus intensyviai stebimos ir saugomos.
 • NEPAKITĘS DALYVIŲ LIMITAS. Norintys dalyvauti mugėje kviečiami pirmiausia atidžiai perskaityti mugės taisykles ir naujienas ir labai nedelsti- registruotis,  sumokėti Partnerio mokestį ir pradėti mugės pasiruošimo darbus , kadangi mugės dalyvių skaičius ribojamas iki 1500 Partnerių.
 • PARTNERIO MOKESTIS – 10 EURŲ. Prekių etikečių informacijos suvedimas galimas tik sumokėjus dalyvavimo mokestį, mokestis negrąžinamas.
 • NUOLAIDOS ČEKIO VERTĖ – 8 EURAI. Jei dalyvavote ankstesnėje Mamų mugėje ir dalyvaujate šioje mugėje,  gali registruotis ir jūsų rekomenduotos draugės. Jos registracijos metu, kai klausiama, iš kur sužinojo apie Mamų mugę, turi įrašyti tą jūsų elektroninio pašto adresą, kuriuo jūs registravotės. Taip jūs „užsidirbsite” 8 Eur Nuolaidos čekį,kurį galėsite panaudoti mugės metu.
 • ATNAUJINTA PARTNERIO SUTARTIS. Prieš kiekvieną mugę Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis atnaujinama. Prašome ir labai rekomenduojame prieš sumokant registracijos mokestį įdėmiai perskaityti atnaujintą sutartį, su kurios sąlygomis dalyvaudami sutinkate.
 • TAPATYBĖS TIKRINIMAS. Partneris užsiregistruoja, pristato prekes, atsiima neparduotas prekes ir vykdo visas Partnerio pareigas, su kuriomis susipažino pasirašęs sutartį. Priėmimo ir atsiėmimo metu į salę neįleidžiami pašaliniai asmenys, įeiti gali tik šios mugės Partneriai, tikrinama Partnerių tapatybė (būtina turėti pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą). Jūsų prekes gali pristatyti ir atsiimti tik šioje mugėje dalyvaujantis kitas Partneris – su jūsų asmens dokumento kopija.
 • VAIKAI NEĮLEIDŽIAMI Į SALĘ PRIĖMIMO METU. Į prekių pristatymą atvykite be mažamečių (iki 14 metų) vaikų, jei atvykote su vaikais privalėsite įsigyti prekių išnešiojimo paslaugą.
 • PAKABOS TIK VIELINĖS. PAKABŲ GRĄŽINIMAS. Jei paliksite neparduotas prekes labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek rūbų buvo paaukota labdarai. Nuo šiol drabužiai priimami tik ant vielinių pakabų. 
 • SAVANORYSTĖ IR DARBAS. Kviečiame tapti Mamų mugės savanoriais ir darbuotojais. Savanorių REGISTRACIJA prasidės 2017 m. rugsėjo 1 d. Kaskart mugėje sulaukiame per 90 savanorių pagalbos! Komandai ir savanoriams suteikiama išskirtinė galimybė apsipirkti pirmiesiems. Dėl savanorystės kreipkitės  mmsavanoriai@gmail.com, o dėl darbo – team@mamumuge.lt.
 • PROJEKTAS VAIKAS – VAIKUI. Džiaugiamės, kad ne tik aukojate labdarai daiktais, bet ir dalinatės savo pelnu dalį jo skirdami vaikų hospiso steigimui. Junkitės prie projekto VAIKAS-VAIKUI, kuriame dalyvauja ugdymo įstaigos. Galbūt jūsų vaikų mokykla ar darželis dalyvautų?

MAMŲ MUGĖS ĮSIPAREIGOJIMAI

MAMŲ MUGĖS PARTNERIO TAISYKLĖS

ATSAKYMUS Į RŪPIMUS KLAUSIMUS GALITE RASTI: