kas-muge


2020 m. rudens-žiemos Mamų mugė vyks nuo rugsėjo 25 d. iki spalio 10 d. 

Prekes pristatys iki 1200 Partnerių.

MAMŲ MUGĖ – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė ,  dešimties dienų trukmės vaikiškų (iki 14 m.), nėščiųjų, moteriškų,  vyriškų prekių komiso ir labdaros mugė, kurioje už simbolinę kainą galite parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus, batus,aksesuarus, žaislus, knygas, baldus, autokėdutes, dviračius, moteriškus rūbus ir batus, vyriškus aksesuarus bei įvairius namų apyvokos daiktus ar prietaisus ir įsigyti Jūsų vaikams ir jums tinkamų. Didžioji dalis neparduotų daiktų skiriami labdarai.

“Mamų mugė” skirta ir toms, kurios nori pigiai apsipirkti nesugaišdamos daug laiko, ir toms, kurios susitvarkiusios spintas nori išparduoti jau nebenaudojamus vaikų drabužius, žaisliukus, knygas, įvairų inventorių, taip pat nėščiųjų ar geros kokybės moteriškus rūbus. Tam tikra prasme įvyksta mainai – mugėje tu parduodi tai, ką vaikai išaugo ir ten pat nusiperki jiems tinkančių rūbų.

Tačiau didžiausias privalumas – mamai pačiai prekiauti nereikia. Ji tik pristato tvarkingai sužymėtus rūbelius į komisą, o visą darbą atlieka komanda, bendruomenė ir savanoriai. Mama tuo metu gali pati ieškoti jai reikalingų daiktų mugėje arba tiesiog leisti laiką su šeima“, – pasakojo renginio organizatorė Barbora Jurga Jauniškienė, kuri pati augina keturis mažamečius vaikus ir puikiai žino, kiek laiko, energijos ir pinigų prireikia norint tinkamai aprengti visas keturias atžalas – juk vaikai auga kaip ant mielių ir kiekvienam sezonui reikia vis kitų drabužių.

Šios mugės idėją karininko žmona B. J. Jauniškienė parsivežė iš JAV, kur metus gyveno su visa šeima. Ten sezoniniai vaikiškų rūbų ir daiktų komisai labai populiarūs. Nors nauji drabužiai Amerikoje nebrangūs, amerikietės nesibodi savo vaikams pirkti dėvėtų, juk taip – dar pigiau. Be to, mamos netruko suprasti, kad apsipirkti per kelias valandas vienoje milžiniškoje mugėje – kur kas greičiau ir paprasčiau, nei medžioti nuolaidas skirtingose parduotuvėse ar derėtis dėl kiekvienų marškinėlių su internete prekiaujančiomis moterimis.

„Mugė tikrai taupo ir laiką, ir pinigus. Šis komisas patrauklus net ir toms mamoms, kurios savo vaikus rengia tik naujais drabužiais – žinodamos, kad vėliau „Mamų mugėje“ galės atgauti 20-30 proc. daikto vertės, jos drąsiau perka patikusį naują drabužėlį iš parduotuvės, o susigrąžintus eurus vėl gali skirti naujiems pirkiniams“, – įsitikinusi B. J. Jauniškienė.

„Mūsų šūkis- “Žemė Jums dėkoja”. Taigi, „Mamų mugė“ – ne vien proga praktiškai ir patogiai apsipirkti. Mes esame kaip tarpininkai, kurie padeda atlaisvinti savo spintas ir dėvėtiems daiktams surasti naujus šeimininkus, taip pratęsiant jų gyvenimą. Mugė nepamiršta ir misijos šviesti bei pasakoti apie rūpestį aplinka. Visi mugės dalyviai – ir perkantys, ir pristatantys rūbelius į komisą – taip pat prisideda prie beprasmio vartojimo mažinimo“, – sakė „Mamų mugės“ sumanytoja ir organizatorė B. J. Jauniškienė.

2017 m. MAMŲ MUGĖS ATASKAITA

2018 m. MAMŲ MUGĖS ATASKAITA

*****************************

Nuo 2012 m. rudens mugė vyksta 2 kartus per metus: pavasarį (pavasario–vasaros sezonui) ir rudenį (rudens–žiemos sezonui).

Pagrindinis Mamų mugės tikslas – skatinti atsakingą vartojimą ir savanorystę bei remti šeimas, auginančias vaikusMamų mugė – socialinis projektas, apjungiantis ~20.000 šeimų ir skatinantis labdarą. Mamų mugės – labai laukiamas vilniečių šeimų renginys, todėl siūlome kartu įgyvendinti pagrindinę projekto idėją ŠEIMA – ŠEIMAI!

Mamų mugėje dalyvaujantys Partneriai vadovaujasi šios bendruomenės kodeksu:

MAMŲ MUGĖS PARTNERIO TAISYKLĖS

Per daugelį mugių susiformavo ištikimų partnerių ir savanorių būrys tapęs Mamų mugės Bendruomene. Tai palaikantys mugės idėjas ir savanoriškai prisidedantys prie renginio tobulėjimo, pokyčių ir organizavimo partneriai ir savanoriai:

MAMŲ MUGĖS BENDRUOMENĖS NARIO TAISYKLĖS IR ANKETA

*****************************

Mamų mugė buria laimingų šeimų bendruomenę

VIZIJA: LAIMĖ

  • Laiminga šeima visokeriopame gerbūvyje.
  • Šeima, gyvenanti saikingai, mokanti dalintis ir priimti dovanas.
  • Laisva ir sveika šeima, nevergaujanti materialinėms vertybėms.

MISIJA: LAISVĖ

  • Brangių pirkinių alternatyva kiekvienai šeimai – galimybė įsigyti pigiau.
  • Koncentruota galimybė kelis kartus per metus apsirūpinti būtiniausiais daiktais.
  • Sutaupomos lėšos gali būti skirtos vaikams ir jų ugdymui, o sutaupomas laikas skiriamas šeimos bendravimui.

TIKSLAS: BENDRUOMENĖ

  • Geranoriška ir bendradarbiaujanti šeimų bendruomenė.
  • Darni bendruomenė, tampanti dosnumo, atsakingo vartojimo, ekologiškos gyvensenos pavyzdžiu visai visuomenei.
  • Savanoriškos veiklos ir aukojimo labdaros tikslais skatinimas.

Mamų mugės bendruomenė vadovaujasi vertybėmis:

Nuo 2016 metų mugės dalyviai yra kviečiami aukoti ir paremti pirmo Lietuvoje hospiso vaikams steigimą. 2020 m. kovo mėn. Vaiku hospisas pastatytas, tačiau laukia  įrengimas ir tolimesnis jo palaikymas, kuriam toliau rinksime lėšas.

hospisas

2016 M. TRIJŲ VILNIUJE ORGANIZUOTŲ MAMŲ MUGIŲ SUMINĖ STATISTIKA:

šeimų aplankė mugę

šeimų atnešė parduoti daiktus

daiktų buvo atnešta parduoti

atneštų daiktų buvo parduota

paaukoti labdarai

TECHNOLOGINĖ PAŽANGA – ŠEIMŲ PATOGUMUI

Specialiai Mamų mugei sukurtoje e.sistemoje registruojamos visos parduodamos prekės ir generuojami unikalūs prekių kodai bei etiketės, todėl mamoms nereikia prekiauti pačioms!

Jos tik turi nustatyti parduodamų daiktų kainas ir pristatyti juos su prikabintomis etiketėmis į komisą. Neprivalėdamos pačios pardavinėti savųjų, mamos mugės metu gali ieškoti joms reikalingų daiktų ir sutaupyti daug laiko.

2018 M. MAMŲ MUGĖS BAROMETRAS-STATISITKA

2017 M. PAVASARIO – VASAROS IR 2016 M. MAMŲ MUGIŲ BAROMETRAS – STATISTIKA

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS “MAMŲ MUGĖ” 2016 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS “MAMŲ MUGĖ” 2015 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

3 PRIEŽASTYS TAPTI MAMŲ MUGĖS PARTNERIU!

Galite vienu kartu parduoti nebereikalingus vaikiškus (iki 14 m.) ir nėščiųjų rūbus bei daiktus, pačios nestovėdamos už prekystalio.

Atgausite 70 % nuo parduotų prekių sumos, o neparduotas prekes galėsite susigrąžinti arba paaukoti labdarai.

Apsiperkate uždaros prekybos dieną ir išpardavimo išvakarėse. Nereikia pirkti bilieto! Pakvietę naują mugės dalyvį, gausite 8 Eur Nuolaidos čekį apsipirkti mugėje. Čekių skaičius neribojamas!

3 PRIEŽASTYS TAPTI MAMŲ MUGĖS PIRKĖJU!

Sezoninius vaikiškus ir nėščiųjų rūbus bei daiktus pirkdami didžiausioje Lietuvoje tokio pobūdžio mugėje taupysite ne tik laiką, bet ir pinigus.

Kruopščiai atrinkti ir sutvarkyti drabužėliai bei daiktai mugėje kainuoja iki 30 % naujų daiktų vertės.

Nėščiąsias bei mamytes, auginančias neįgalius vaikus kviečiame apsipirkti jau pirmos atviros prekybos dienos rytą be bilieto!

3 PRIEŽASTYS TAPTI MAMŲ MUGĖS SAVANORIU!

Įgysite pirmumo teisę apsipirkti – jums pirmiesiems atitenka mugės “perliukai“.

Padėsite mugės organizatoriams, o kartu ir smagiai bei prasmingai praleisite laiką, bendraudami su bendraminčiais, auginančiais vaikučius!

Pagelbėti gali ir tėveliai, seneliai, broliai ar sesės, o galimybe apsipirkti pirmosioms šiuo atveju gali pasinaudoti nėščiosios ar mamytės.

Chrome

Darbui su Mamų mugės registracijos, prekių įvedimo ir apskaitos bei etikečių spausdinimo programa rekomenduojame naudotis Google Chrome naršykle.

korteles

Mugėje yra galimybė atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis

Norint tapti Mamų mugės Dalyve, pirmą kartą jungiantis prie sistemos reikia REGISTRUOTIS, o vėliau – PRISIJUNGTI.