draugai

MiniBoss vaikų verslumo mokykla ugdo būsimus ateities lyderius nuo 6 iki 14 metų!  MiniBoss – tai 21-ojo amžiaus tarptautinis mokymo tinklas, kuriame naudojamas efektyvaus verslo modelis, nauji edukaciniai metodai, prekių ženklai, autorinės teisės bei vaikams ir paaugliams skirta verslo teorija ir praktika.

Sužinokite daugiau:
facebook.com/miniboss.vilnius/

KD-LOGO

“Kūdikio dienoraštis” – nemokamas leidinys, auginantiems kūdikį ♡ Raida. Priežiūra. Lavinimas. Tinkamas užrašams ir skaitiniams visa kūdikystės laikotarpį. Mes už artimą ryšį su vaiku!

GOLD FM – ŽINANTIEMS VERTĘ

Tai pirmasis radijas Lietuvoje, grojantis TIK originalius 70-ųjų, 80-ųjų populiariosios muzikos hitus. Be auksinių hitų įvairovės, eteryje ypatingą vietą užima ŽINIOS bei teminiai pranešimai. Mūsų šiuolaikinis, skubantis ir brandus klausytojas čia ras rūpestingai atrinktą, patraukliai pateiktą vertingos informacijos gausą

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje, siūlanti daugiau nei 200 įvairiausių veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC – įkvepia augti!

tavo-vaikas
 

Portalas mylintiems tėvams
 

Diana Vapsve – žinomas ir ryškus vardas lietuviškos mados gerbėjoms. 2012 metais į mados pasauli įžengusi kūrėja, pati meistriškai kuria savo legendą ir gali pasidžiaugti  kiekvienais metais pristatomomis kolekcijomis. Savo vardo butikus (Vilniuje, Kaune ir Palangoje) )turinti dizainerė išsiskiria savo unikaliu požiūriu į šiuolaikinės moters įvaizdį. “Diana Vapsve” skirtas šiek tiek griežtoms, kartais fatališkoms, dažnai užsispyrusioms, reiklioms ir norinčioms viską suspėti moterims. Tema “Viską suspėti” – ypač aktuali “Mamų mugė” organizatorėms, partnerėms ir pirkėjoms. Tad mes Diana Vapsvė ir “Mamų mugė’ kartu jau trečią kartą.

Pasigrožėkite:

AKVILĖ – UŽ ŠEIMAS! Natūralus mineralinis vanduo Akvilė dalyvauja Mamų mugėje, atgaivindamas mugės komandą ir savanorius švariausiu vandeniu šeimai.

NK-LOGO

„Nėštumo kalendorius“ – nemokamas leidinys besilaukiančiai šeimai ♡ Atmintinės. Užrašai. Kraitelis. Teiraukitės pas savo gydytoją ginekologą arba užsisakykite trumpąja žinute į namus.

Didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje, galintis pasiūlyti daugiau nei 1200 sėdmaišių variacijų, jų rasite kiekvienam šeimos nariui: ir vaikams, ir suaugusiems, ir net gyvūnams.