KLAIDŲ IR KOKYBĖS KONTROLĖ


ATKREIPKITE DĖMESĮ: nekokybiški ar netinkamai paruošti daiktai, net jei kasininkas priėmimo metu nepastebėjęs priims, bus pašalinti iš prekybos, o Jūsų daiktų ir jų paruošimo patikrinimas, pristatant daiktus į sekančią mugę, bus sustiprintas.

Rekomenduojame atidžiai perskaityti informaciją, kad išvengtumėte dažniausiai daromų klaidų.

Siekdami pirkėjui pasiūlyti kuo geresnės kokybės tinkamai paruoštas prekes, Mamų mugė vykdo pristatomų daiktų kontrolę, vadovaujantis Klaidų ir Kokybės Kontrolės nuostatais (toliau – KKK).  Mamų mugėje ypač kreipiamas dėmesys ne tik į prekių būklę, bet ir į tai, kaip Partneriai skaito taisykles ir ruošia daiktus pardavimui.

Kiekvieno praėjusio sezono mugėje grąžinama apie 57 000 daiktų, iš kurių daugiau nei 40 000 buvo įkainoti iki 2 eurų. Pavasario-vasaros sezono mugėje 1-2 eurus kainuojančių daiktų viso buvo parduota 48 000, tai reiškia, kad kas antras iki 2 eurų kainuojantis daiktas nėra patrauklus pirkėjui.

2019 m. Rudens-žiemos sezono mugėje buvo neparduota apie 59.000 daiktų, iš kurių apie 16.000 – menkavaerčiai, 1-2 Eur kainuojantys daiktai. Iš 32.000 labdarai paaukotų daiktų – net 12.500 menkaverčiai iki 2 Eur, kurie, tikriausiai, buvo nereikalingi. Iš atsiimtų 27.000 daiktų 3.500 taip pat buvo menkaverčiai (iki 2 Eur).

Atsižvelgdami į šią suvestinę primygtinai prašome, kad ir nebrangiai įvertinti daiktai būtų kokybiški. Suplyšę ar dėmėti rūbai nėra reikalingi ir Labdaros organizacijoms, ir labdaros gavėjams. Stipriai nudėvėti, nuskalbti rūbai, purvini, suplyšę batai bus nepriimami. Labai prašome jų nenešti.

KLAIDŲ IR KOKYBĖS KONTROLĖ (KKK)

Mamų mugės darbuotojai turi teisę nepriimti ir grąžinti iš prekybos salės prekę, jei ji neatitinka mugės keliamų bent vieno iš penkių Klaidų ir kokybės kontrolės reikalavimų (dažniausiai pasitaikančios klaidos):

Dėkojame, kad perskaitėte, ir tikime, kad kartu mugės pirkėjui pasiūlysime tik geriausias prekes!