PAGRINDINĖS 2019 RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS SEZONO NAUJIENOS

2019 rudens-žiemos sezono Mamų mugės NAUJIENOS

Mieli „Mamų mugės“ 2019 m. rudens-žiemos sezono dalyviai,

šį sezoną jus pasitinka labai daug naujovių, tad naujienlaiškį skaitykite itin atidžiai.

Pati didžiausia naujiena, kad nuo 2019 metų rudens-žiemos mugės jau bus įdiegta nauja IT sistema. Turime žengti koja kojon su technologijų galimybėmis ir naudodamiesi jomis gerinti „Mamų mugės“ organizavimą, apskaitą, dalyvių bei pirkėjų aptarnavimą. IT sistemos tobulinimus lydi ir svarbūs pakeitimai, todėl pirmiausia atkreipkite dėmesį į juos. Apie naują IT sistemą informaciją pateikėme ČIA

NAUJA REGISTRACIJA VISIEMS DALYVIAMS. Dėl IT sistemos atnaujinimo senieji partnerių profiliai „Mamų mugės“ sistemoje nebegalioja. Visiems reikia prisijungti ir registruotis iš naujo. Prašome pasirinkti ir registruotis tik toje mugėje, kurioje dalyvausite – pagal vietovę ir mugės pavadinimą.

DIDĖJA DALYVIO MOKESTIS. Dėl patirtų didelių papildomų kaštų tobulinant IT sistemą, deja, turime didinti dalyvio mokestį. Jei dalyvausite abiejuose mugės etapuose, jums dalyvio mokestis bus 22 eurai, jei renkatės dalyvauti antrajame etape – 12 eurų. 

MAMŲ MUGĖ VĖL KAUNE! Norime pradžiuginti kaunietes ir joms pranešti, kad „Mamų mugė“ grįžta į Kauną. Kaune mugė vyks spalio 10-13 d., Urmo bazės Žaliojoje galerijoje. SVARBU:

  1. Vilniaus ir Kauno mugėse yra 2 skirtingi renginiai, todėl reikia registruotis į kiekvieną atskirai. Vienu metu Kauno ir Vilniaus mugėse tas pats asmuo negali dalyvauti, todėl norint dalyvauti Kauno mugėje:

       a) galima registruotis kitam asmeniui;

      b) galima registruotis pasiėmus prekes iš Vilniaus mugės rugsėjo 30 d.

Kauno mugei registracija tik puslapyje čia Mamų mugė 2019 KAUNAS

  1. Vilniaus mugės prekių etiketės Kauno mugėje negalios, prekes reikės suregistruoti ir atspausdinti etiketes iš naujo.

Daugiau informacijos: Mamų mugė 2019 KAUNAS DĖMESIO- PUSLAPIO INFORMACIJA DAR  PILDOMA.

Partnerėms ir partneriams, norintiems dalyvauti mugėse ir Vilniuje, ir Kaune, bus sudaryta galimybė prekes po Vilniaus mugės atsiimti rugsėjo 30 d. Sąlyga galioja, partneriams užsiregistravus ir sumokėjus registracijos mokestį „Mamų mugės“ Kaunas renginyje. Norint prekes atsiimti rugsėjo 30 d., prašome registruotis ŠIOJE anketoje:

VIENAS BILIETAS VISIEMS IŠANKSTINIAMS APSIPIRKIMAMS. Bilieto kodas užtikrins, kad vienu bilietu (jį rasite savo paskyroje ir esant galimybei savarankiškai atsispausdinsite) galėsite apsilankyti visose „Mamų mugės“ išankstinio apsipirkimo dienose po vieną kartą. Bilietą galima kopijuoti, tačiau juo galima pasinaudoti vieną kartą tą pačią dieną. Tikslią informaciją apie Partneriams skirtas išankstinių pirkimų dienas rasite skiltyje Datos ir vieta

PAPILDOMAS IŠANKSTINIS APSIPIRKIMAS. Jau rugsėjo 28 d., šeštadienį, nuo 16 val., mugės partneriai turės išskirtinę galimybę anksčiau pirkti prekes, ant kurių pažymėta 70 proc. nuolaida.

KEIČIASI II ETAPO MUGĖS DARBO LAIKAS. Atvira prekyba pradedama nuo rugsėjo 26 d., ketvirtadienio. 

II mugės etape pirmojo pirkėjo bilieto nebebus, tad nuo pat ryto visi pirkėjai į mugę bus įleidžiami nemokamai.

Rugsėjo 23-24 dienos – poilsio dienos.

Rugsėjo 25 d., trečiadienį, apsiperka mugės personalas.

Rugsėjo 27 d., penktadienio, naktinio apsipirkimo laikas bei sąlygos nesikeičia.

Rugsėjo 29 d., sekmadienį, paskutinę mugės dieną, nuolaida iki 70 procentų pažymėtas prekes galės pirkti visi.

NAUJAS „DŽENTELMENŲ“ SKYRELIS. Mugėje skiriama vieta vyrų aksesuarams: diržams, petnešoms, kaklaskarėms, kaklaraiščiams, segtukams, laikrodžiams, sąsagoms.

Į PAGALBĄ DIDŽIAPĖDŽIAMS. Dar viena svarbi naujiena – nuo šiol į „Mamų mugę“ bus priimami didelių dydžių batai. Tad laukiame visų dydžių batų tiek merginoms, tiek vaikinams.

VISIEMS PARTNERIAMS BŪTINA REZERVUOTI PRISTATYMO LAIKĄ. Ši sąlyga galioja VIP partneriams/ėms  ir tiems kurie į mugę pristatys mažiau nei 50 daiktų. Kad galėtumėme reguliuoti partnerių srautus, labai prašome jūsų visų rezervuoti prekių pristatymo laiką. VIP dalyviai bus aptarnaujami be eilės, o pristatantys mažiau nei 50 daiktų, bus aptarnaujami jiems skirtoje kasoje. Svarbu: neturint laiko rezervacijos jūsų prekių priimti negalėsime, nes IT sistema negalės atlikti jūsų identifikacijos.

DAIKTŲ IŠNEŠIOJIMO PO SALĘ PASLAUGĄ taip pat būtina rezervuoti iš anksto. Laiko pasirinkimą bus galima padaryti ir rezervuojant pristatymą. Turėsite galimybę programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga daiktų išnešiojimo paslauga. Prekių išdėstymo paslauga: iki 60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur. 

NEPARDUOTŲ PREKIŲ IŠRŪŠIAVIMO MOKESTIS. Kasmet kartojasi problema, kad į mugę yra pristatoma daug per brangiai įvertintų arba didžiuliai kiekiai ypač pigių, nekokybiškų daiktų, kurie nedomina pirkėjų. Siekiant išvengti didžiulių nepatogumų tiek pirkėjams, tiek partneriams ir organizatoriams, nuspręsta keisti išrūšiavimo mokesčio tarifus:  atsiimantiems iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurų, 100 ir daugiau prekių – 20 eurų. Bendruomenės nariams – 0 eurų. Labai prašome itin atsakingai įvertinti pristatomų į mugę prekių kiekius, jų kainas ir kokybę.

SUSTIPRINAMAS PREKIŲ KOKYBĖS TIKRINIMAS. Kiekvienos „Mamų mugės“ metu vykdoma pristatomų daiktų kontrolė, (plačiau apie Kokybės Kontrolės Kriterijus-ČIA)  nes siekiama, kad mugės asortimentas pateisintų visų pirkėjų lūkesčius. Mamų mugėje bus kruopščiai tikrinama pristatomų prekių kokybė bei jų paruošimas pagal taisykles.  (Prekių paruošimo taisyklės- ČIA). Priimsime ne daugiau 80 vnt. rūbų ant pakabų, atidžiai peržvelgsime žymėjimą etiketėse. Neteisingi įrašai etiketėje (rūbas įvedamas ne kaip Apranga, o kaip Įvairenybės ar pan.), siekiant pristatyti didesnį rūbų kiekį, bus vertinama kaip grubus pažeidimas ir tokie rūbai nebus priimami į prekybą. Jei ženklinimo neatitikimas bus pastebėtas jau pačioje prekybos salėje, rūbas bus pašalintas iš prekybos. Labai prašome atkreipti dėmesį į etiketės kokybę- prekių su nenuskaitomomis etiketėmis- nepriimsime. Plačiau apie etikečių paruošimą ČIA

LABDARAI BUS PRIIMAMI TIK TVARKINGI DAIKTAI. Daugiau dėmesio bus skirta ir daiktams, kuriuos Jūs pažymėjote Labdaros ženkliuku. Būtinai perskaitykite informaciją, jei ketiname aukoti labdarai, kuri pateikta ČIA 

TRUMPINAMAS DAIKTŲ ATSIĖMIMO LAIKAS. Spalio 6 dieną (sekmadienį) neparduotų prekių atsiėmimo laikas vyks nuo 15 iki 19 valandos.

SVARBI INFORMACIJA

JUMS DĖKOJA – Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriaus bendruomenė, sesuo Michaela Rak ir mes, mugės organizatoriai, už aukojamas lėšas pirmojo Lietuvoje vaikų hospiso steigimui ir statybai. Vilniuje, Rasų g. 4, statybos intensyviai vyksta, netrukus bus pradėti apdailos ir įrengimo darbai. „Mamų mugė“ ir toliau palaiko šią misiją bei ragina jus paaukoti dalį gautų lėšų hospiso įrengimui. „Mamų mugės“ organizatoriai aukoja visas lėšas, surinktas iš pirmojo pirkėjo bilieto, o dalyviai – pažymėdami, kokį procentą perveda hospisui. Kartu jau paaukojome daugiau nei 10 tūkst. eurų, 2019 m. pavasario-vasaros mugės metu buvo paaukota 1 136,77 Eur.

PRIEMONIŲ ĮSIGIJIMAS.

Vielinis pakabas
Žiogelis 40×0.95mm
Žiogelis  22×0,7mm
Kietasis žymeklis – prekių apsauga
Elektromagnetinis lipdukas 10×32 – prekių apsauga

Assorti parduotuvių tinkle mugei reikiamų pagalbinių prekių nebus galima įsigyti. Siūlome jums kelias alternatyvias parduotuves, kuriose rasite mugei tinkamas priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

https://www.svarospasaulis.lt/  – vielinis pakabas;

http://tspakabos.lt/pristatymo-informacija – vielinis pakabas;

http://www.kaivida.lt/ – žiogelis, kietasis žymeklis, elektromagnetinis lipdukas.

PRIMENAME:

Pristatomų prekių kokybė tikrinama siekiant išvengti prastos jų būklės ar prekių be teisingai prisegtų etikečių. Prašome jūsų neįsižeisti, jei kai kurios prekės nebus priimtos. Mes siekiame, kad visi pirkėjai, tarp jų ir jūs patys, būtumėte patenkinti.

Visi pakeitimai daromi atsižvelgiant į situacijas, išsakytus pageidavimus, siekiant sklandžiai organizuoti mugę, sulaukti daugiau pirkėjų, parduoti kuo daugiau daiktų, vykdyti labdaringą veiklą.

KVIETIMAS Kviečiame visas Mamų mugės partneres prisijungti prie viešinimo apie renginį programos. ČIA PASPAUDĘ rasite paruoštą skelbimą apie Mamų mugę. Gal turite galimybę skelbimą atsispausdinti ir pakabinti (prieš tai suderinus ) savo vaiko (-ų) darželio grupėje, būrelyje, mokyklėlėje, savo darbo skelbimų lentoje, namų laiptinėje ir t.t. ? Kartu skleisdami žinią apie Mamų mugę sulauksime didesnio srauto pirkėjų! Ačiū Jums.

„Mamų mugė“ buria sąmoningas, atsakingas ir bendruomeniškas jaunas, gražias ir gausias šeimas.

Šios „Mamų mugės“ ekologijos tema „Žemė jums dėkoja“.

Ačiū, kad dalyvaujate!