2020 M. RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

Mieli „Mamų mugės“ 2020 m. rudens-žiemos sezono partneriai,

šį sezoną jus pasitinka labai svarbios naujovės ir aktuali informacija, todėl naujienlaiškį skaitykite itin atidžiai.

Pagrindinė žinia – patvirtintos rudens-žiemos Mamų mugės DATOS

Siekdami kuo geresnio Mamų mugės organizavimo ir atsižvelgdami į bendrą situaciją, patiksliname kai kuriuos pakeitimus:  

  • ATVIRA PREKYBA – spalio 01-10 dienomis (09.30 d. – partnerių apsipirkimo diena, plačiau – tvarkaraštyje)
  • Kadangi šį kartą turime mažesnį registruotų partnerių skaičių, turime galimybę sugrąžinti prekių limitą iki 180 vienetų (iki 80 vnt. apranga ir iki 100 vnt. – visi kiti daiktai). Tikimės, jog išnaudosite šią galimybę ir pristatysite patrauklių (išperkamų iki 90%) prekių į žaislų, knygų, naują Prekių gyvūnams ar Kalėdinių prekių skyrių.
  • Atsargiai planuodami, tvirtiname tvarkaraštį, kuriame yra 9 prekybos dienos, prailgintas darbo laikas. Partneriams su draugu/e išankstiniai apsipirkimai – 10.04 (sekmadienį -50 % ) ir 10.07 (penktadienį -70 %). Pirmąją išankstinio apsipirkimo dieną – 09.30 (trečiadienį) – bilietas vienam asmeniui.
  • SVARBU: visi daiktų pristatymui prisiregistravę partneriai automatiškai perkeliami iš 20 į 27 dieną (sekmadienį), o 21 į 28 dieną (pirmadienį). Galioja paskyroje pasirinktas laikas. Visada galite atšaukti ir rinktis kitą Jums patogų laiką.

DĖMESIO! PAKEITIMAI!

1. Dėl IT naujo funkcionalumo trikdžių šią mugę ANULIUOJAMAS labdarai nepaliekamų 50 vnt. daiktų limitas. Galioja buvusi išrūšiavimo mokesčio tvarka: atsiimant 50-79 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-99 vnt. – 10 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.

2. Mažinamas partnerių skaičius iki 1200. KODĖL? Mamų mugėje Keturi metų laikai daiktų pardavimai vienetais buvo tokie patys, kaip ir 2019 pavasarį (85 000 vnt.), tačiau dėl numatomos antros pandemijos bangos atsargiai planuojat rudens pirkėjų aktyvumą, planuojame užtikrinti partnerių pardavimus bei siekiame sumažinti Jums konkurenciją.

3. Lankstus – keičiamas ir saugus tvarkaraščio projektas – KODĖL? Kadangi pirmoje vietoje yra saugumas ir pirkėjų srautai, todėl mugės tvarkaraštis ir datos gali būti nukeliamos, pasirenkant vyraujančias vyriausybės rekomendacijas ir įvertinus šeimų, planuojančių apsipirkti aktyvumą. Turime visas sąlygas mugės datas vėlinti, tad prekybai pasirinksime šeimoms saugiausią ir maksimalius lūkesčius pateisinantį laiką (tačiau ne vėliau nei gruodžio mėn).  Mokestis bei  paruoštos daiktų etiketės, perkėlus mugės datas, GALIOS.  Šiuo metu skelbiamas tvarkaraštis neplanuojamas keisti. Labai prašome supratingumo ir dėmesingumo, sekant visas naujienas, jei būtume priversti keisti datas ar laikus. Svarbu: prailgintas vakarinis apsipirkimo laikas.  

4. Mugės vienkartinis paskyros aktyvavimo mokestis negrąžinamas – KODĖL? Paskelbus registraciją ir ruošiant etiketes, mugė Jums suteikia išankstinę – mokamą IT paskyros paslaugą, kuria naudojatės ir kuri reikalinga planuojant dalyvauti, nepriklausomai ar jūsų dalyvavimo planai ir galimybės keisis. Šis mokestis yra skirtas suteikti IT servisui ir padengti kitas renginio išankstines išlaidas. Renginio atšaukimas mums, organizatoriams, būtų sunkiai finansiškai pakeliamas, tad darysime viską, jog sulauktume tinkamo laiko jį saugiai organizuoti.  

5. Kauno Mamų mugės limitai skiriasi – KODĖL? Kol Kauno Mamų mugė turi mažesnį partnerių skaičių nei Vilniaus, jos organizacinės galimybės yra skirtingos, tad ir sąlygos kiek kitokios. Vilniaus ir Kauno Mamų mugių organizatoriai bendradarbiauja, tačiau yra skirtingi, todėl prašome skaityti sutarties sąlygas.

 

 

 

 

  • 2020 m. PV mugėje Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriui paaukota 580 eurų.
  • Pasibaigus 2020 m. PV mugei, buvo gautos 60 partnerių pamestų daiktų anketos, iš jų 40 partnerių daiktai buvo surasti.

 

 

2020 M. RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

 

1. BŪTINAS TEISINGAS ASMENINIŲ DUOMENŲ ĮVEDIMAS

Registruojantis į Mamų mugę, prašome labai atidžiai suvesti savo asmeninius duomenis: vardas ir pavardė turi būti įvesti tiksliai tokie, kokie yra pase (lietuviškos raidės, du vardai ar pavardės), teisingai įvestas asmens kodas, telefonas, el.pašto adresas, o sąskaitos numeris turi būti besiregistruojančio asmens, o ne kito.  Suklydus vedant duomenis, klaidos taisymas kainuos 10 Eur. Klaidingai įvedus duomenis, pinigai bus pervesti į Payserą pagal nurodytą el.pašto adresą. Tik teisingai įvesti duomenys užtikrina savalaikį ir sėkmingą informacijos bei pinigų gavimą.

2. DĖMESIO! PAKEITIMAI!
Dėl IT naujo funkcionalumo trikdžių šią mugę ANULIUOJAMAS labdarai nepaliekamų 50 vnt. daiktų limitas. Galioja buvusi išrūšiavimo mokesčio tvarka: atsiimant 50-79 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-99 vnt. – 10 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.

Kojinės ir pėdkelnės automatiškai priskiriamos labdarai, žymė nenusiima.

3. NEPARDUOTŲ DAIKTŲ ATSIĖMIMAS

Norintys atsiimti neparduotus daiktus, kurie sistemoje buvo pažymėti labdarai, bet nebuvo parduoti, galės atvykti ir savarankiškai susirinkti juos iš prekybos salės paskutinę prekybos dieną (spalio 10 d., šeštadienį, iki 12 val. reikia palikti salę). Išankstinio atsiėmimo tvarka bus patikslinta www.mamumuge.lt.

4.VIENAS PASKYROS AKTYVAVIMO MOKESTIS

2020 metų rudens-žiemos mugėje bus vienas paskyros aktyvavimo mokestis – 18 Eur. Atšaukus ar perkėlus renginį, paskyros aktyvavimo mokestis nėra grąžinamas ar perkeliamas į kito sezono mugę. Mokestis galioja, jei keičiama einamojo renginio data.

5. MAŽINAMAS PARTNERIŲ SKAIČIUS

Mamų mugės 2020 m. rudens-žiemos sezono partnerių skaičius – 1200.

6. KEIČIAMAS DAIKTŲ LIMITAS

Partneriai galės pristatyti iki 150 vnt. daiktų iš kurių: 

  • iki 60 vnt. apranga, (šiame skaičiuje – ne daugiau kaip 10 vnt. nėščiųjų ir damų rūbai)
  • iki 90 vnt. visi kiti daiktai (šiame skaičiuje ne daugiau kaip 10 vnt. damų batai)

7. IŠ ANKSTO PLANUOJAMA DAIKTŲ IŠNEŠIOJIMO PASLAUGA

Daiktų išnešiojimo paslaugą būtina rezervuoti iš anksto (60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur). Prašome pasirinkti paslaugą tik įvertinę, ar ji tikrai bus reikalinga. Pasirinkus daiktų išnešiojimo paslaugą, būtina ją ir įsigyti, nes pagal tai planuojame srautus ir darbuotojų skaičių. Nepažymėjus ir nepasirinkus paslaugos iš anksto, ji nebus suteikiama. 

8. NAIKINAMAS ATVIROS PREKYBOS PIRKĖJO BILIETAS

9. DVI PAPILDOMOS PREKIŲ GRUPĖS

Prekių grupės papildytos dviem naujomis grupėmis: Prekės gyvūnams ir Kalėdinės prekės.

10. GRĄŽINAMOS PAKABOS

Pasibaigus 2020 m. rudens-žiemos  mugei, vielinės pakabos bus vėl grąžinamos partneriams  pagal ankstesniąją tvarką.

11. VISA PARTNERIAMS SKIRTA INFORMACIJA – VIENOJE VIETOJE

Jūsų patogumui visa išsamesnė informacija yra vienoje vietoje  –> Svarbiausi žingsniai norintiems parduoti. Čia rasite pagrindinius etapus, dažniausiai užduodamus klausimus, dažniausiai daromas klaidas bei atnaujintas taisykles.  Prašome sekti informaciją WEB ir FB.

12. COVID-19

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, mugės datos ir tvarka gali keistis (įrašyta papildytoje sutartyje).

Iki pasimatymo Mamų mugėje!
Mamų mugės administracija