Prekių pristatymas Kaune

PREKIŲ PRISTATYMAS KAUNE

SVARBU:  Prašome įdėmiai perskaityti informaciją ir laikytis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Jei atvykote anksčiau nurodyto laiko, palaukite lauke saugiu atstumu nuo kitų laukiančiųjų, kol darbuotojai nurodys, jog atsiaisvino kasa. Daiktus priduokite kasoje.

LABAI SVARBU:  Pasitikrinkite, ar paskyroje teisingas Jūsų telefono numeris. Jeigu pastebėjote klaidą,- būtinai užpildykite duomenų tikslinimo – taisymo ANKETĄ.

PREKIŲ PRISTATYMO TVARKA

Prekių pristatymas vyks balandžio 21 d., trečiadienį, 11-19 val., turėsite valandą išdėstyti savo daiktus. Daiktus pristatyti reikia į Žaliąją galeriją, 3 salę (įėjimas nuo Elektrėnų g. pusės), Pramonės pr. 14.

  1. REGISTRACIJA ir TELEFONO numerio patikslinimas

Norint pristatyti prekes Mamų mugėje,  būtina rezervuoti laiką, užtikrinti, jog Jūsų telefono numeris, nurodytas paskyroje, yra teisingas, ir atvykti savo laiku.  Kitaip prekių priimti negalėsime. Prekių priėmimas atliekamas tą dieną, kurią rezervavote. Partneriams, kurie dalyvauja abiejose mugėse, pasirenkant pristatymo laiką, užtenka Mamų mugėje registruoti vieną laiką. 

Mugės Plius dalyviai prekes gali pristatyti 11-19 val. laike.

  1. PREKIŲ PARUOŠIMAS PRISTATYMUI

Jei pristatote kelių paskyrų ar skirtingų mugių daiktus, jie turi būti tvarkingai atskirti, nes vienu metu priimami, skenuojami ir patikrinami tik vienos paskyros daiktai.

BŪTINA, kad paskyroje būtų pažymėtos prekės, kurioms uždėtos apsaugos. Kitu atveju prekės nebus parduotos. Prekių apsaugas, pakabus bei žiogelius papildomai galėsite įsigyti kasoje, priduodant prekes. Pakabai turi būti tik vieliniai, nukreipti į kairę pusę. Etiketės turi būti prisegtos žiogeliu ar prisiūtos. Daiktai turi būti švarūs ir tvarkingi. Apatinis trikotažas priimamas tik naujas, su etikete arba originalioje pakuotėje. Daiktų kiekis turi būti pristatytas, atsižvelgiant į limitus.

Limitai.

Mamų mugė: vaikų iki 14 m. (apranga max 164 cm) ir nėščiųjų prekės. Viso max 180 vnt. Jų tarpe – max 80 vnt. apranga. Iš 80 vnt. aprangos – max 10 vnt. nėščiųjų apranga.

Mugė plius: Suaugusių ir paauglių, bei namų ūkio ir kt. prekės. Viso max 180 vnt. Jų tarpe – max 60 vnt. apranga, 20 vnt. batai.

Prekių vežimėlių Mamų mugėje Kaune nėra, todėl prašome prekes atvežti lagaminuose ant ratukų arba, ypač jei turite daug ir didelių gabaritų prekių, atvykite kartu su vyru, draugu ar kt. šeimos nariu, kuris padėtų atsinešti prekes į laukimo zoną.

  1. ĮĖJIMAS

Daiktus pristatyti reikia į Žaliąją galeriją, 3 salę (įėjimas nuo Elektrėnų g. pusės), Pramonės pr. 14.

  1. IDENTIFIKACIJA

Prekių priėmimo metu partnerių identifikacija ir laiko rezervacijos  patikrinimas vyks skanuojant  vieną partnerio  daikto etiketę. 

  1. PRIDAVIMAS

Atvykus į salę būtina savo prekes PIRMIAUSIA priduoti kasoje ir pasiimti prekių priėmimo-perdavimo aktą ir TIK TADA išnešioti  prekes. Priimant prekes,  žiūrime kokybę ir limitus.

  1. IŠNEŠIOJIMAS

Salėje bus pagalbininkai. Daiktus būtina dėti į savo vietas pagal lytį, dydį ir rūšį, nes ne vietoje padėtas daiktas gali būti nenupirktas. Netvarkingai paliktus daiktus Mamų mugės administracija pasilieka teisę atidėti į šalį.

Jei buvote užsakę išdėliojimo paslaugą, kasoje sumokate už paslaugą ir paliekate prekes, kur nurodys darbuotojas.  Už išdėstymo paslaugą galima mokėti grynais pinigais arba kortele (60 prekių – 8 Eur; 60-99 prekės – 10 Eur; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur).