savanoriams


Vyksta savanorių registracija į 2020 m. rudens-žiemos Mamų mugę!

Vilniaus Mamų mugės 2020 RŽ savanorių registracija čia>

Savanorio atmintinė čia>

Saugumo rekomendacijos čia>

 Mamų mugė sutraukia tūkstantines minias protingam vartojimui neabejingų šeimų ir džiaugiasi,
jog kiekvienais metais savanoriškai veiklai apjungia iki 100 žmonių.

Mes tikime, kad savanorystė – tiesiausias kelias sėkmingos karjeros link, nes:
Savanorystė atneša naujas pažintis ir darbo pasiūlymus;
Savanorystė suteikia žinių, už kurias labai daug žmonių pasiruošę sumokėti didžiulius pinigus;
Savanorystė išmoko džiaugtis kitų laimėjimais, bendru rezultatu;
Savanorystė suteikia moralinį pasitenkinimą, įprasmina būtį.


 


Nuotraukos

Mamų mugės savanoriu gali tapti kiekvienas iš mūsų, norintis išbandyti save kitoje veikloje ir galintis skirti dalį brangaus savo laiko.

Paruošėme Jums Savanorio atmintinę, kurią rasite čia.

Svajonių darbas, už kurį nemoka nė cento: tarp savanorių ir žinomi veidai

PRIVILEGIJOS SAVANORIAUJANTIEMS MAMŲ MUGĖJE

  • Išskirtinai savanoriams skirtas laikas prekių pristatymui, rugsėjo 27 dieną 10:00 valandą;
  • Savanoriams pageidaujant, sudarysime galimybę atsiimti neparduotas jūsų prekes spalio 12 dieną* ( *jei bus sklandžiai baigtas prekių rūšiavimas, apie tai informuosime tos dienos eigoje).
  • Rekomendacija Mamų mugės Bendruomenės nario statusui įgyti;
  • Pirmumo teisė apsipirkti patiems pirmiems uždaros (išankstinės) prekybos dieną rugsėjo 30 dieną; Plačiau  Datos ir Vieta 
  • Galimybė dalyvauti išankstinio uždaro vakarinio išpardavimo su -50 % nuolaida išvakarėse spalio 4 dieną. Plačiau Datos ir Vieta .
  • Galimybė dalyvauti išankstinio uždaro vakarinio išpardavimo su -70 % nuolaida išvakarėse spalio 9 dieną. Plačiau Datos ir Vieta.
  • Mugės savanoriams senbuviams (savanoriavusiems 2020 metų pavasario-vasaros sezono mugėje bei anksčiau savanoriavusiems 3 ar daugiau kartų), lankstus darbo valandų pasirinkimas ir sėkmingo mugės Partnerio privilegijos (daiktų priėmimas ir atsiėmimas be eilės).

    

 

SEMINARAS + IŠANKSTINIS SAVANORIŲ INSTRUKTAŽAS

INSTRUKTAŽAS Siekdami užtikrinti efektyvesnį savanorių darbo organizavimą, mokymų metu greta įprasto seminaro apie bendravimą, tarpusavio santykius, konfliktų valdymą ir prasmingą savanorystę spalio 5 d. online platformoje organizuojame išankstinį instruktažą. Supažindinsime, kokios užduotys bus skirtos savanoriams daiktų rūšiavimo dienomis ir kaip tinkamai jas reikia atlikti.

SEMINARAS Išskirtinai mugės savanoriams organizuojamas seminaras bendravimo ir tarpusavio santykių temomis, vedami mokymai apie konfliktų valdymą, pokyčių vadybą, klientų aptarnavimo kokybę ir prasmingą savanorystę. Seminarą koordinuos aktorė ir renginių vedėja Kristina Savickytė-Damanskienė. Trijų vaikų mama įkūrė Studiją-dirbtuves tėvams „Šilkauspupa“ , kur veda užsiėmimus mažyliams ir jų tėveliams, o šeštadienio rytais Žinių radijuje kviečia klausytis laidos „Tėvystės įkvėpimai“. 
Seminaras vyks: spalio 5 d. 18:30 val. online platformoje.

MAMŲ MUGĖS KOMANDA

Jei turite noro ir galimybę dalyvauti mugėje penkias ir daugiau dienų, kviečiame jungtis į Mamų mugės komandą. Daugiau skaitykite skiltyje “Karjera”. Įdarbinimo klausimais kreipkitės team.mamumuge@gmail.com

Savanorių klausimais kviečiame rašyti el. paštu mmsavanoriai@gmail.com

Dėkojame už norą tapti gražaus ir prasmingo renginio dalimi!

TAPKITE SAVANORIAIS – padėkite mums 5-10-15-20 val. ir galėsite apsipirkti pirmieji!

Pagalba

Pagalba  montuojant  rūbų kabyklas, nešiojant  stalus, suolus, kabyklas ir dėžes. Viską reikia perkelti bei pernešti taip, kad partneriams būtų kuo patogiau sudėlioti savo prekes. Taigi, jei šią dieną sutiktų pasavanoriauti stiprių rankų savininkai, tai mums stipriai palengvintų mugės organizavimo pradžią.

Pagalba priimant prekes, sudėliojant jas taip, kad būtų patogu pirkėjui ir dailiai atrodytų visa erdvė. Daiktų išdėstymas pagal jų paskirtį, drabužių sukabinimas pagal dydžius.

Pagalba pirkėjams, randant norimus daiktus, nuolat tvarkant mugės prekes, saugant jas. Pasirinkus savanoriavimą prekybos metu, savanoriai dažniausiai būna atsakingi už tam tikrą prekių grupę.

Pagalba nukabinant, surūšiuojant ir supakuojant neparduotas prekes. Paskutinę dieną pagalba dalyviams, grąžinant neparduotas prekes, labdarai skiriamus drabužius ar daiktus. Pagalba išardant ir surūšiuojant inventorių. Visa erdvė turi būti švari ir tuščia – tokia pati, kokia buvo prieš mugę. Laikydamiesi šio  principo, galime tikėtis, kad mūsų visuomet lauks patalpų šeimininkai.