ATSISKAITYMAS UŽ PARDUOTAS

KADA GAUSIU PINIGUS UŽ PARDUOTAS PREKES?

Tai įrašyta Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartyje:

4.2. Organizatorius, lėšas už parduotas prekes, per 10 (dešimt) darbo dienų, skaičiuojant nuo paskutinės einamojo renginio „Mamų mugė” dienos, įsipareigoja pervesti į sąskaitą, esančią paysera.lt, kuri turi būti sukurta tuo pačiu el.paštu, kaip ir Partneris yra užsiregistravęs „Mamų mugės“ sistemoje.

Mamų mugės dalyviams tai turėtų būti iki spalio 8 dienos. Mamytės, nerašykite ir neklauskite apie negautus pinigus anksčiau, nei ši data… Jei pervedimai bus anksčiau,- džiaugsimės visi…

KAM NUSIŲSTI SAVO SĄSKAITĄ PINIGŲ PERVEDIMUI?

Sąskaitos rekvizitų siųsti niekam nereikia. Jūsų sąskaita paysera.lt sistemoje buvo sukurta jums registruojantis į Mamų mugę (arba ją turėjote iš anksčiau), todėl pinigai už parduotas prekes bus pervesti į tą sąskaitą. Jei jūs dalyvaujate Mamų mugėje pirmą kartą ir komiso mokestį mokėjote iš kito banko, susikurkite nemokamai sąskaitą paysera.lt su tuo pačiu el.pašto adresu, kokiu registravotės Mamų mugėje. Pinigus iš paysera.lt sąskaitos toliau galima naudoti mokėjimams arba iškart persivesti į savo sąskaitą kokiame nors banke.

Atsiskaitymas už parduotas prekes