SVARBIAUSI ŽINGSNIAI


 1. Registruokitės, būtinai atidžiai susipažinkite su SUTARTIMI ir visomis mugės TAISYKLĖMIS bei TVARKARAŠČIU.
 2. Neskubėdami ir atsakingai suveskite teisingus savo asmens duomenis. Pavedimai už parduotas prekes generuojami automatiškai pagal suvestus duomenis. Dėl klaidos bankui atmetus pavedimą reikalingas rankinis DUOMENŲ TAISYMAS. Už neteisingai įvestų asmens duomenų koregavimą iš Partnerio pelno išskaitomas 10 Eur duomenų atnaujinimo mokestis.
 3. Jei Jus rekomendavo draugas, teisingai nurodykite jo el.pašto adresą, kuriuo jis registravosi mugėje (dėl DOVANŲ ČEKIO gavimo).
 4. Sumokėkite vienos mugės paskyros aktyvavimo mokestį – 18 Eur. Mokestis negrąžinamas ir neperkeliamas.
 5. Po mugės atgaukite 70% nuo parduotų prekių sumos. Šias Jūsų B klasės pajamas mes deklaruojame VMI.
 6. Prašome paaukoti Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriui, aukojimo procentą nurodant savo paskyroje.
 7. Kviečiame susipažinti su informacija savanoriams!

Ar galima su ta pačia paskyra dalyvauti Vilniuje ir Kaune?
TAIP. Su viena paskyra Jūs galite dalyvauti visuose renginiuose, kurie yra organizuojami Mamų mugės sistemoje. Jums tereikia prisijungti prie Partnerio paskyros ir susimokėti už norimą renginį.

Jei dalyvavau praėjusioje mugėje, ar man reikia registruotis iš naujo?
Taip. Nuo 2019 m. rudens-žiemos Mamų mugėje įdiegta visiškai nauja prekių suvedimo sistema, todėl, visi be išimties, norintys tapti Mamų mugės Partneriais ir dalyvauti mugėje turi REGISTRUOTIS. Jei anksčiau buvote Mamų mugės Partnere, turite registruotis iš naujo.

Kaip sumokėti registracijos mokestį?
Jei nesumokėjote Partnerio registracijos mokesčio registruojantis, PRISIJUNKITE su savo slaptažodžiu www.mamumuge.lt, po to savo paskyroje paspauskite ikoną „Sumokėti dalyvio mokestį“ ir sumokėkite…

Ar galima registracijos mokestį sumokėti pavedimu, ne per Paysera sistemą?
Visi atsiskaitymai vyksta per Mamų mugės sistemoje Partnerio paskyroje nurodytą sąskaitą, esančią bet kuriame Lietuvos banke arba per  Paysera, t.y. iki mugės pabaigos Partneris/ė privalo įrašyti savo sąskaitos numerį Mamų mugės Partnerio paskyroje arba susikurti sąskaitą Paysera sistemoje. Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų.

Kodėl reikalingas asmens kodas?
Asmens kodą naudosime deklaruojant gyventojams išmokėtų B klasės pajamų formą (FR0471, jei išmokėtos pajamos yra 60 EUR. ir daugiau), įsipareigodami laikytis LR asmenų teisinės apsaugos įstatymo.
Pažymime, kad VMI nurodymu  B klasės pajamos iki 2500 EUR. per metus yra neapmokestinamos. Taip pat jos neįtakoja motinystės pašalpos dydžio. Jei Jums aktuali VMI ir SODROS patvirtinanti informacija, labai prašome dėl iškilusių klausimų kreiptis tiesiogiai į šias institucijas.
Paaiškiname, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo (toliau – GPMĮ) 33 str. 2 dalimi, juridinis vienetas, per mokestinį laikotarpį išmokėjęs gyventojams išmokas, kurios pagal mokesčio mokėjimo tvarką priskiriamos B klasės pajamoms, privalo iki kalendorinių metų, einančių po to mokestinio laikotarpio, vasario 1 dienos pateikti mokesčio administratoriui „Gyventojams išmokėtų išmokų, pagal mokesčio mokėjimo tvarką priskiriamų B klasės pajamoms pažymą“ (forma FR0471).

Kokią naršyklę rekomenduojate darbui su Mamų mugės registracijos, prekių įvedimo ir apskaitos bei etikečių spausdinimo programa?
Geriausia naudoti Google Chrome naršyklę. Jei jūsų šiuo metu naudojama naršyklė negali veikti su šiuo puslapiu (neteisingai atvaizduoja prekes, neveikia dalis funkcionalumo), prašome naudoti rekomenduojamą naujausią Google Chrome naršyklę – tada puslapis bus atvaizduojamas teisingai.8

Koks yra Mamų mugėje dalyvaujančių Partnerių limitas?
2020 rudens-žiemos sezono Mamų mugėje gali dalyvauti iki 1200 Partnerių, kurie gali pristatyti iki 180 daiktų. Dalyvaujančiais Partneriais laikomi prisiregistravę ir mokestį sumokėję asmenys.

Ką daryti jei neteisingai įvedžiau savo duomenis į sistemą? Ar galiu koreguoti?
Norime Jus užtikrinti, kad su savo paskyra, kurioje yra suvesta klaidinga  informacija, toliau galite sėkmingai ruošti etiketes, tačiau BŪTINA labai atidžiai  užpildyti anketą, nurodant, kurie duomenys buvo suvesti klaidingai. PARTNERIO DUOMENŲ TIKSLINIMAS
Taip pat  informuojame, kad visiems užpildžiusiems šią anketą antrą mugės prekybos dieną išsiųsime SMS žinute informaciją apie tolimesnius duomenų koregavimo žingsnius.

 • Įvedamas nepilnas dvigubas vardas, nenaudojamos “ė”, sumaišomi skaičiai, nurodoma kito gavėjo sąskaita ar asmens kodas;
 • Užsiregistruojama į Kauno mugę, o norima į Vilnių, ir atvirkščiai;
 • Nurodomas klaidingas ar neveikiantis telefono numeris;
 • Neteisingai nurodomas el.paštas ir, pamiršus slaptažodį, negaunamas jo priminimas;
 • Suvedami duomenys, bet nesumokama, todėl negalimas etikečių spausdinimas;
 • Pavėluojama registruotis, nes registracijos laikas ir Partnerių skaičius ribotas.
 • Atšaukus ar perkėlus renginį, paskyros aktyvavimo mokestis nėra grąžinamas ar perkeliamas į kito sezono mugę. Mokestis galioja, jei keičiama einamojo renginio data.
 • Registruojantis į kiekvieną mugę, savo paskyroje reikia pakartotinai suvesti asmeninius duomenis.

1. Prisijungę į paskyrą, pirmiausia suplanuokite ir registruokitės, kada atvyksite prekių pridavimui. Registracija būtina visiems partneriams. 

2. Suveskite į sistemą planuojamus parduoti daiktus, patys nustatę pardavimo kainą ir taikomą nuolaidą.  Atspausdintų etikečių redaguoti negalima. Ištrynus prekę(es), būtina perkabinti ir etiketes.

3. Savo paskyroje paruoškite prekėms etiketes, atsispausdinate jas ir prisekite/priklijuokite ant švarių, tvarkingai supakuotų ar sukabintų rūbų ir daiktų.

4. Į mugę galite pristatyti ir parduoti ne mažiau kaip 15 ir ne daugiau kaip 180 prekių, iš kurių ne daugiau kaip 80 vienetų gali būti rūbai ir ne daugiau kaip 100 vnt. batai bei įvairūs daiktai (žaislai, knygos, inventorius, kepurės, dviračiai, paspirtukai, vežimėliai, baldai ir pan.). 

Apie pristatomas prekes

Į 2020 M.  RŽ MAMŲ MUGĘ  PRIIMAMI RUDENS-ŽIEMOS SEZONŲ DAIKTAI!

Kiek prekių galiu atvežti į mugę pardavimui?
Į 2020 m. rudens-žiemos mugę galite pristatyti ir parduoti ne mažiau kaip 15 ir ne daugiau kaip 150 prekių, iš kurių ne daugiau kaip 60 vienetų gali būti rūbai (su pakabomis, šiame skaičiuje gali būti ne daugiau 10 vnt. Nėščiosios ar Damos rūbai), ir ne daugiau kaip 90 vnt. (šiame skaičiuje ne daugiau kaip 10 vnt. Nėščiosios ar Damos batai arba Namų apyvokos daiktai) batai bei įvairūs daiktai (žaislai, knygos, inventorius, kepurės, dviračiai, paspirtukai, vežimėliai, baldai ir pan.). 

Ar priimsite į mugę kitų sezonų rūbus ir avalynę?
Ne, į rudens-žiemos mugę priimami rudens bei žiemos sezonų, o į pavasario-vasaros mugę – tik pavasario bei vasaros sezonų rūbai ir batai. 

Ar galima atnešti visus metus naudojamus drabužėlius (bodžiukai ir kt.)?
Taip, galima, bet iki 10 vnt. vienodų prekių.

Ar galima mamų mugėje parduoti tokius daiktus, kaip kavos aparatas, reikmenys augintiniams, namų apyvokos daiktai, aksesuarai suaugusiems?
Taip, laukiame ir tokių daiktų. Mugėje prekiaujame ne tik rūbeliais, bet ir įvairiausiais namų apyvokos daiktais.

Ar galima parduoti minkštus žaislus?
Galima iki 5 vnt. geros kokybės minkštų žaisliukų.

Apie prekės paruošimą ir etiketės prikabinimą

Ar būtina pristatyti drabužėlius su vielinėmis pakabomis?
Prekės į mugę turi būti pristatytos taisyklingai sukabintos ant vielinių pakabų su etiketėmis. Tinka tik vielinės pakabos. Kelnės prisegamos su žiogeliu prie vielinės pakabos.  Pakabos bus atiduotos pirkėjui su jūsų preke. Neparduoti daiktai (jei tokių liks) ir neaukojami labdarai, grąžinami su pakaba. Jei dalyvė paliks prekių labdarai, tai po prekių atsiėmimo jai bus grąžinta tiek pakabų, kiek ji paaukojo aprangos labdarai.

Kur ir kaip prikabinti etiketes?
Rūbams ar kitiems medžiaginiams gaminiams etiketes prikabinkite žiogeliu (dešinės pusės viršutinėje dalyje) arba prisiūkite siūlu. Jei smulkius daiktus dedate į skaidrią pakuotę, etiketę įdėkite į pakuotės vidų (taip, kad aiškiai matytųsi). Plastikiniams, mediniams gaminiams etiketes prilipinkite lipnia juosta. Svarbiausia klijuojant etiketę – kad ji aiškiai matytųsi, nepasimestų, nenukristų ir nesugadintų daikto! NEUŽKLIJUOKITE BARKODO lipnia juosta – negalėsime nuskenuoti prekės!
Patarimas: apie prekių paruošimą daug svarbios informacijos rasite ČIA

Ar tinka smulkių daiktų pardavimui maisto maišeliai? Ar reikia ieškoti maišelių su “užtrauktuku“? Kokias prekes sudėti į vieną maišelį?
Tinka bet kokia skaidri ir sandari pakuotė. Gali būti užtraukiamas maišelis arba tvirtesnis polietileno maišelis, dailiai užklijuotas lipnia juosta. Svarbu, kad smulkūs daiktai neiškristų bei estetiškai atrodytų, o prekę patikrinus specialiai tam skirtoje patikros vietoje mugės darbuotojas galėtų pakartotinai pakuotę užklijuoti. Į vieną maišelį rekomenduojame dėti smulkmenas, skirtas vienai amžiaus grupei bei lyčiai, tarkim 3-5 metukų mergytei. Tuomet pardavimas vyks daug sklandžiau. 

 • Neatnaujinama naršyklė  (shift+ctrl+r), nepavyksta rezervuoti pristatymo laiko;
 • Nenuimamas paukščiukas, kad prekės lieka labdarai, jei nenorima palikti (nuimti paukščiuką galima tik 50 vnt. prekių);
 • Nepasirenkama norima nuolaida (automatiškai taikoma -70% nuolaida);
 • Neperklijuojama etiketė, kai ji pakoreguojama ir iš naujo įvedama;
 • Atvežami daiktai su etiketėmis, kurios buvo ištrintos; 
 • Ant prekių paliekamos buvusios mugės etiketės;
 • Nurodant kiekį, įvedamas ne komplektas, o daiktų komplekte kiekis;
 • Supainiojamas kiekis su kaina;
 • Įvedant prekę, nurodomas teorinis (daikto etiketėje), o ne faktinis dydis; 
 • Nepažymimos kietosios ir lipniosios apsaugos ant prekių;
 • Pažymimos apsaugos, bet neuždedamos ant daiktų;
 • Ištrinamos visos prekės ir etiketės, nors norima ištrinti tik vieną;
 • Atspausdinamas išsiliejęs ar išblukęs barkodas, kurio neįmanoma nuskaityti; 
 • Neteisingai suvedamos prekės, apranga mamai (nėščiosios ir maitinančios ) parašomas  kaip rūbas damai, apranga damai parašoma kaip rūbas mergaitei;
 • Neperžiūrima taisyklingo daiktų pakavimo ir rūbų kabinimo informacija;
 • Pristatomi nešvarūs, suplyšę daiktai, neįsigilinus į kokybės kontrolės kriterijus;
 • Naudojamas per plonas popierius, etiketė suplyšta;
 • Per didelis žiogelis plonai medžiagai, sugadina audinį;
 • Rūbai nesilaiko ant pakabos ir nuolat nukrenta, nes pvz. didelė iškirptė;
 • Neteisingai kabinamos kelnės;
 • Prekės, ypač žaislai, pakuojami plonuose maišeliuose, kurie suplyšta;
 • Ant batų netvirtai priklijuojamos etiketės, kurios nesilaiko, batai nesujungiami;
 • Įvairios smulkmenos pakuojamos taip, kad prekė gali būti išimta ir pavogta (pvz. akiniai akinių dėkle, nesujungtos pirštinės maišelyje)
 • Papildomos prekių ar žaislų dalys nepritvirtinamos, jos pasimeta.
 • Nauji daiktų pristatymo ir atsiėmimo (NE labdarai paliekamų) daiktų limitai. Šią mugę (kol partneriams bus įprasta ši naujovė) iš anksto bus galima registruotis ir bandyti savo neparduotus bei labdarai paliktus daiktus atsiimti patiems iš salės paskutinės mugės dienos rytą iki 12 val.
 • Praėjusioje mugėje atsiimančių daugiau nei  50 vnt. iš viso buvo 180 partnerių. Virš 100 vnt. atsiimančių – 30 partnerių.
 • Ruošiant etiketes prašome įsigilinti į pateiktą statistiką, kokių grupių daiktai sėkmingiausiai parduodami. Didžiausias pristatomų ir neparduotų daiktų skaičius – apranga ir avalynė. Tuo pačiu tai ir daugiausia perkami daiktai, tačiau konkurencija šiose prekių grupėse yra labai didelė.
 1. Prekių pristatymas perkeltas iš rugsėjo 20 d. į 27 d. ir iš rugsėjo 21 d. į 28 d.
 2. Norint pristatyti prekes, būtina atvykti rezervuotu laiku, kurį galite pasitikrinti paskyroje “Mano pranešimai”.  
 3. Perskaitykite visą daiktų pristatymo eigą ir tvarką, kuri skelbiama tinklapyje, FB ir siunčiama Jums asmenine SMS žinute kelios dienos iki daiktų pristatymo. Jei SMS žinutės negavote, reiškia, jūsų telefono numeris nurodytas klaidingai. Todėl turite arba užpildyti duomenų koregavimo ANKETĄ, arba patys dar kartą perskaityti reikalingą informaciją Mamų mugės tinklapyje ar FB. Jei jūsų telefono numeris klaidingas, negausite svarbių priminimų ir pranešimų apie jums svarbius bei aktualius pakeitimus.
 4. Atvykus į salę, būtina savo prekes pirmiausia priduoti kasoje ir pasiimti prekių priėmimo-perdavimo aktą, ir tik tada išnešioti  prekes po salę.
 5. Šioje mugėje labai laukiami naujų prekių grupių – PREKĖS GYVŪNAMS ir KALĖDINĖS PREKĖS daiktai. Taip pat laukiame perkamiausių prekių: knygų, žaislų, sporto inventoriaus, mokymosi medžiagos. 

Ar galima bus privažiuoti prie salės ir iškrauti prekes?
Taip, Vilniuje bus galima privažiuoti prie Gariūnų salės ir iškrauti prekes. 

 • Nerezervuotas pristatymo laikas;
 • Daiktai pradedami išdėlioti salėje, nepridavus jų kasoje;
 • Daiktai dėliojami ne tam skirtoje vietoje, mažesnė tikimybė juos parduoti.
 • Prieš pristatant prekes, būtina perskaityti kaskart atnaujinamą, prekių pristatymo instrukciją. Kelios dienos prieš pristatymą ją galite rasti ir šioje skiltyje. Taip pat instrukcijos nuorodą siunčiame SMS žinute kiekvienam dalyvaujančiam partneriui. Jei žinutes negavote (tikriausiai, paskyroje klaidingai įvestas telefono numeris), Jūsų daiktų pristatymas nebus sklandus.
 • Pristatant būtina atvežti tikslų paskyroje suvestą daiktų vnt. skaičių ir pirmiausia ateiti prie kasos priduoti prekes. Vis dar pasitaiko daiktus tiesiog salėje išnešiojančių.
 • Dovanų čekis (jei rekomenduotas naujas partneris TEISINGAI įvedė jūsų  paskyros el. paštą)  paskyroje matomas tik po prekių pristatymo.
 • Svarbu saugoti prekių priėmimo aktą ir jį atsinešti į daiktų grąžinimą.
 1. Mugės metu taip pat “online” galėsite sekti savo prekių pardavimus, savo paskyroje paspaudus MANO PREKĖS –> PREKĖS –> PARDUOTOS PREKĖS/NEPARDUOTOS PREKĖS. Galutinę parduotų prekių sumą MANO FINANSAI pamatysite pasibaigus mugei, prieš pervedant pinigus į jūsų sąskaitą.
 2. Atvykite su bilietu, esančiu Jūsų paskyroje, į išankstinius apsipirkimus, skelbiamus tvarkaraštyje, ir skirtus tik šioje mugėje dalyvaujantiems Partneriams.

Ar reikia mugės Partnerėms pirkti bilietus?
MAMŲ MUGĖS PARTNERĖMS, PRISTAČIUSIOMS PREKES, BILIETŲ PIRKTI NEREIKIA!
Reikia tik iš paskyros atsispausdinti (ar parodyti telefono ekrane) po bilietą į kiekvieną uždaros prekybos dieną, skirtą tik Partneriams.

Bilietai galioja į tris apsipirkimus:
1. Atidarymas (1 asm.) Vaikai į apsipirkimą neįleidžiami;
2. Nuolaida -50% (2 asm.);
3. Nuolaida -70% (2 asm.).

Ar galima Mamų mugėje atsiskaityti bankinėmis kortelėmis?
Taip, Mamų mugės metu galima atsiskaityti banko kortelėmis.

 

 • Nerandama, kur paskyroje yra bilietas. Atvykus į vietą, nežino kaip prisijungti į paskyrą;
 • Atvykstama su mažais vaikais, – prašymas atvykti be vaikų;
 • Sumaišomos išankstinio apsipirkimo datos.

 

 • Apsiperkant negalima neštis savo Ikea mėlynų maišų. Rekomenduojame atvykti su savo lagaminu ant ratukų.
 1. Savo paskyroje būtinai rezervuokite laiką jei atsiimate daugiau nei 10 vnt. daiktų.
 2. Išrūšiavimo mokestis: atsiimant 50-79 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-99 vnt. – 10 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.
 3. Privalote žinoti atsiėmimo ID su raide ir turėti asmens dokumentą.
 4. Grąžintinų daiktų skaičių, t.y. neparduotų ir neskirtų labdarai galite rasti savo paskyroje pasinaudodami paieškos filtrais.
 5. Privalote turėti prekių pridavimo aktą.
 6. Turite turėti atitinkamo dydžio tarą daiktų parsivežimui
 7. Nepamirškite atsiimti pakabų už labdarai paaukotą ir nenupirktą aprangą bei išimti iš neparduotų daiktų kietąsias apsaugas pakabų išdavimo vietoje.
 8. Jei patikrinus atsiimamų daiktų kiekyje pasigedote savo daikto, prašome iš karto kreiptis į Pamestukų skyrių, o ten neradus daikto – kuo skubiau užpildyti „Dingusių daiktų“ anketą.
 9. Pagal sutartį neatsiimti daiktai automatiškai patenka į labdarą. 

Kada galima pasiimti neparduotas prekes? Kam aktualus išrūšiavimo mokestis?
Neparduotas prekes būtina atsiimti iškart po mugės tvarkaraštyje nurodytą dieną (žiūr. DATOS IR VIETA).

Jei pasimetė mano prekės etiketė, ar galėsiu atsiimti tą prekę?
Taip, jūs galėsite surasti savo prekę be etiketės ir pasiimti ją tvarkaraštyje nurodytą dieną kartu su neparduotomis prekėmis.

Ar gali mano daiktus atsiimti kitas žmogus?
Gali tik kitas šios mugės Partneris su jūsų asmens dokumento kopija. SVARBU! Jei prekes atsiima jūsų asmeniškai žodžiu įgaliotas kitas šios mugės Partneris, yra tikimybė, kad jis neatpažins ir neatsiims jūsų prekių, jei nuo jų bus nukritusios etiketės.

Ar galima atnešti daiktus labdarai, nebandant parduoti prekių?
Ne, tiesioginės labdaros nepriimame. Dėkojame Jums už ankstesnėse mugėse tiesiogiai labdarai aukotus daiktus, rūbus, žaislus.
Norime jus informuoti, kad šioje Mamų mugėje tiesioginės labdaros priimti neturime galimybės, labdaros priėmimo palapinės mugėje nebus. Džiugu tai, kad partnerės palieka labdarai didelę dalį mugėje neparduotų daiktų, kuri visiškai užpildo poreikį, pradžiugina daug sunkiau gyvenančių šeimų.
Labdaros dalijimas pradedamas sekančią dieną po neparduotų Daiktų grąžinimo Partnerėms.

 • Nerezervuojamas laikas;
 • Neturima taros (maišų ar dėžės) prekėms pasiimti;
 • Neatsinešamas prekių pridavimo aktas;
 • Nežinomas ID, pagal  ID raides yra atsiėmimo eilės;
 • Prekės netikrinamos vietoje, o tik namuose;
 • Pamirštama atsiimti prekes;
 • Tikimasi, kad daiktai bus saugomi, ir bus galimybė juos atsiimti kitą dieną;
 • Tikimasi, kad daiktus gali atsiimti kitas įgaliotas asmuo, turintis asmens dokumento kopiją.
 • Daiktų atsiėmimui skiriama viena diena, jų neatsiėmus, daiktai skiriami labdarai.
 • Pasimetusių daiktų anketa ir pretenzijos pildomos ir priimamos tik tą pačią atsiėmimo dieną.

1. Pinigai už parduotas prekes kiekvienai Mamų mugės Partnerei PERVEDAMI Į  PASKYROJE NURODYTĄ SĄSKAITĄ PER 15 DARBO DIENŲ NUO MUGĖS PABAIGOS.

2. Prašome atkreipti dėmesį, kad Partnerio paskyros duomenys turi sutapti su banko sąskaitos duomenimis.

Sutarties 6.6 punkte nurodyta, kad: “Partneris sutinka, kad po mugės iš pelno būtų išskaičiuotas taisyklėse skelbiamas einamosios mugės duomenų keitimo mokestis, jei dėl klaidingų duomenų paskyroje nurodymo, vykdytojui grįžo pervesti pinigai, ar sutriko pajamų deklaravimas.”  

Kada ir kokiu būdu gausiu pinigus už parduotas prekes?
Pinigus už parduotas prekes gausite į bet kurio Lietuvos banko savo sąskaitą, kuri turi būti nurodyta Mamų mugės Partnerio paskyroje  per 15 DARBO DIENŲ nuo mugės pabaigos. 

Turite neatsakytų klausimų?
Jei buvote ar ketinate būti Mamų mugės partnere, kviečiame prisijungti prie uždaros grupės MAMŲ MUGĖS PARTNERIŲ FORUMAS. Šioje grupėje galėsite bendrauti tarpusavyje, ruoštis naujoms mugėms ir dalintis patirtimi. Be to, grupės narėms bus teikiama išsamesnė informacija apie pasiruošimą mugėms. Junkimės ir dalinkimės!

 • Jeigu neteisingai nurodyti duomenys, negalimas pavedimas.
 • Jei Jūsų duomenys užpildyti teisingai ir perskaitėte visus žingsnius, tikime jog Jūsų prekių pardavimai buvo sėkmingi ir pinigai yra banko sąskaitoje.
 • Dėkui už bendrystę ir linkime tausoti naudojamus daiktus bei planuotis susitikimą sekančioje mugėje.