2021 M. PAVASARIO-VASAROS MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

Mielieji, norime pranešti jums artėjančios mugės naujienas!

PATVIRTINTOS MUGĖS DATOS. VILNIAUS MAMŲ MUGĖ ir VILNIAUS MUGĖ PLIUS vyks 2021 m. balandžio 16-25 dienomis VP GARIŪNAI. Mūsų veikla priklauso nuo prekybos centrų SU ATSKIRU ĮĖJIMU IŠ LAUKO darbo ribojimų. Labai atsakingai žiūrime į viruso grėsmes, o mūsų prioritetas – Jūsų ir mūsų saugumas! Privalėsime reaguoti į epidemiologinę situaciją šalyje, o apie bet kokius pokyčius informuosime nedelsiant. Prašome Jūsų, atvykus į mugę, laikytis visų saugumo reikalavimų.

VILNIAUS MUGIŲ SUJUNGIMAS. Atsižvelgiant į užsiregistravusių partnerių-pardavėjų skaičių, VILNIAUS MUGĖ PLIUS prijungiama prie VILNIAUS MAMŲ MUGĖS. Šiuo metu VILNIAUS MAMŲ MUGĖJE yra užsiregistravę 1000 partnerių, o VILNIAUS MUGĖJE PLIUS – 200 partnerių. Mugių patalpos VP Gariūnai talpina iki 1500 dalyvių, taigi, pirmoji VILNIAUS MUGĖ PLIUS vyks kartu su VILNIAUS MAMŲ MUGE, skiriant jai atskirą zoną.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (balandžio 16 d. 8-11 val.), bus mokamas įėjimas į mugę (5,99 Eur). Nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

PIRKĖJO BILIETAS

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi. Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės šiame iššūkių pilname ir nenuspėjamame laikotarpyje suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

 LABDARA. Pasibaigus einamojo sezono Mamų mugei,  labai  kviečiame daugiavaikes ar sunkiau gyvenančias šeimas, išsirinkti jums reikiamų daiktų (daiktų lieka apie 15 000 vienetų). Daiktus labdarai geranoriškai dovanoja Mugės partneriai.

REGISTRACIJA LABDAROS GAVĖJAMS

Norintys tapti mugės pardavėjais-partneriais, dar gali registruotis iki balandžio 11 dienos.

Iki saugaus susitikimo Mamų mugėje!